Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél mindenki Orbán...

Miért fél mindenki Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés
Bárkinek említem meg, látszik az ijedtség, félelem az arcán
2014. ápr. 6. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert eddig csak a cicádat kérdezted.
2014. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz embereket kérdeztél. :D
2014. ápr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert zizi.
2014. ápr. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba, és provokatív kérdés.
2014. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lejáratás már nagyon szánalmas.
2014. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiért az átlag ember mindig is rettegett a diktátoroktól, mert olyan elérhetetlen és mégis ő irányítja az életed.
2014. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

A politikai ellenfelei talán azért, mert - akár szimpatikus valakinek, akár nem, akár egyetért az általa képviselt politikai iránnyal, akár nem - azt el kell ismerni, hogy tehetséges politikus, akihez hasonlót a balliberális oldal szerintem nem tud felmutatni, hiába lenne nem csak a baloldali választópolgárok, hanem mindannyiunk érdeke.


A hétköznapi életben én nem találkoztam azzal a jelenséggel, hogy valakinek ijedtség vagy félelem jelenne meg az arcán, ha szóba kerül Orbán Viktor.


Az ismeretségi körömben van, aki nagyra tartja, van, aki utálja, de nem látom, hogy félnének tőle.


Jópár éve nyaralás közben egyszer találkoztunk vele és a családjával, amint a Bükk-fennsíkon kirándultak.


Roppantul nem tűnt félelmetesnek. :-)


De ha már a félelelmről van szó, bennem ez a felvétel keltett félelmet:


Összeszorult szívvel és gyomorral néztem végig, hogy a kormányváltó politikai elit tagja, Bajnai Gordon volt miniszterelnök, - akit a balliberális értelmiség és sajtó előszeretettel igyekszik úgy beállítani, mint hiteles, tisztességes, nemzetközi színtéren vállalható politikust - ott mosolyog, arcát, és nevét adva ehhez a rendezvényhez, és így akart kampányolni, nagyobb népszerűségre szert tenni:


http://www.youtube.com/watch?v=rtkoRInC24k

2014. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!