Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, mintha...

Csak nekem tűnik úgy, mintha a Magyar Narancs a baloldal irányába mozdult volna el?

Figyelt kérdés
Régebben számomra úgy tűnt, hogy az erős Fidesz-ellenességen kívül nagyjából semleges média, azonban a kampány ideje alatt arra figyeltem fel, hogy egyre inkább az MSZP-féle összefogást támogatja.
2014. ápr. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen pont a Fidesz szimpatizáns lap volt. Azaz liberális. Aztán a Fidesz jött-ment jobbra-balra, ők meg maradtak elveiknél. A külföldi lapok mintájára és ezt hangsúlyozták is minden választás előtt kinyilvánították szerkesztőségi véleményüket kire ajánlják szavazni. Ettől még ha valami baromságot csinál az MSZP vagy bármelyik párt -úgyanúgy leírják és lehordják őket amolyan szabadelvű narancsos formában. Mint a gondolkodó értelmiség egyik vezető lapja.
2014. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Magyar Narancs soha a büds életben nem volt jobboldali, a Fidesz 89-92-es liberális korszakában voltak nagyjából szimpatizánsak, mint minden liberális kötődésű párttal. Ők maradtak, a többi meg ment, ahová ment...
2014. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!