Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a homoszexualitás?

A Jobbik és a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Jobbik szimpatizáns vagyok, de mivel engem is érint az LMBT emberek problámája, így igen gondban vagyok, kire szavazzak. Nagyon nem tetszik, ahogy a Jobbik a meleg-kérdést kezeli!
2014. ápr. 5. 05:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Hát akkor te bizony teljes mértékben hiányt szenvedsz józan észben, és csak arra hagyatkozol, amit bemagoltál. Ennyi erővel egyébként az emberek 50%-ának buzeránsnak kéne lennie.
2014. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Szeretem amikor a melegség okairól olyanok fröcsögnek akik nem is ismernek melegeket (persze mindenkinek vannak meleg ismerősei, csak nem tudnak róla).

Én mióta az eszemet tudom csakis a lányok érdekelnek, kicsiként nem láttam ezt soha magam körül, teljesen hetero környezetben nőttem fel. De oviban is menyasszonyt szerettem volna :)

Melegnek születnek az emberek, nem később lesznek azok!


A jobbik és melegség...kevesen tudják, és aki nem ismeri a meleg szubkultúrát ne röfögjön semmit ebben a témában!!!

Én ismerem, és a melegek szinte 100%-a jobbos, fidesz és jobbik.

Ez nyilván tudják a pártvezetésben is, ott nem olyan ostoba emberek vannak, mint a szavazók többsége.

A jobbik és egyik jobber párt sem fog semmit tenni a melegek ellen, mert tudják: tele van a párt titkos ilonkákkal. A "propagálását" betiltják pl. a felszín alatt titokban ugyanaz megy, meleg szaunák, meleg bárok sötétkamrái, Népliget, west end mosdója, stb.

A mai magyar társadalom nagyon elítélő a melegekkel szemben, amitől a legtöbbjük utálja is magát, a külvilág felé álarcot mutatnak.

A melegség miatt érzett szégyent nagyon jól lehet kompenzálni azzal, hogy egy olyan eszmét harsognak ami a melegeket elítéli. Így senki sem gondolja, hogy kicsit is nagy buza lenne az illető.


Én mindig azt mondom, hogy a melegfelvonuláson kéne még egy kordon és ott azok a meleg nácik vonulhatnának akik nem tudnak dönteni, hogy most mocskos b....t kiabáljanak vagy magassarkúban riszáljanak egy kamionon.

2014. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a rémhírek....

A Jobbik azt akarja, hogy ne parádézzanak a melegek, de egyébként leszarják őket.

2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy a jobbik a homofóbiával szavazatokat akar.
2014. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Áh. :D Én is totál olyan környezetben nőttem fel, ahol totál tabu volt ez a meleg téma,a hetero a normális... de ki mondja meg, hogy mi a normális?


Egyébként én annyiban vagyok érintett, hogy egyrészt transznemű férfi vagyok, másrészt biszexuális. Szóval teljesen "normálisnak" tartott környezetben nőttem fel, és tessék. Amúgy senki meg nem mondaná rólam, ugyanúgy dolgozom, a társadalom része vagyok, mint bárki más.

2014. ápr. 5. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!