Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a homoszexualitás?

A Jobbik és a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Jobbik szimpatizáns vagyok, de mivel engem is érint az LMBT emberek problámája, így igen gondban vagyok, kire szavazzak. Nagyon nem tetszik, ahogy a Jobbik a meleg-kérdést kezeli!
2014. ápr. 5. 05:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem ez a legnagyobb baj a Jobbikkal, hanem az egész megvalósíthatatlan programja.
2014. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

de ez is!

én is a napokban olvastam a tényleg megvalósíthatatlan és mellesleg nagyon Európán kívüli zöldségeket beszélnek, na de a homóságról hallgatnak pedig biztos vagyok benne h durva világ lenne ezen a téren is, ha ők lennének hatalmon. lehet h megúsznák a kémiai kasztrálást (lehet!), de ugye volt már olyan ötletük h pszichiátria meg átnevelés meg ha nem akkor bebörtönzés mert el kell választani őket az egészséges társadalomtól és hasonlók, úgyh na neee !!!! csúnya világ lenne itt ....

2014. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

na meg ugye "homulás csak 4 fal között" ... aham, csak az a kérdés h ők mit is tekintenek propagálásnak, mert értelmezésük szerint már az is veszélyezteti az egészséges társadalmat ha két meleg együtt megy valahova az utcán :)

hát én ezt sose értem amúgy ... Barcelonában, Londonban érdekes h nem fertőz a melegség akkor se ha a metrón láttam már nagyban smároló fiúkat mindkettő városban. hát nálunk mg megy a demagógia :(

2014. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb bajom vele... :/ De annyira, hogy emiatt lehet hogy inkább egy másik pártra, az LMP-re szavazok, velük van még a legkevésbé problémám. Eléggé tanácstalan vagyok... szerintetek?
2014. ápr. 5. 08:24
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

"Barcelonában, Londonban érdekes h nem fertőz a melegség akkor se ha a metrón láttam már nagyban smároló fiúkat mindkettő városban."

És honnan tudod ilyen biztosan, h ettől egy gyerekből se lesz majd buzı felnőtt?

2014. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A gyerekekből nem ennek hatására lesz buz! felnőtt.
2014. ápr. 5. 08:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelembe véve a Jobbik lágyulását, lassan beleférnek a homoszexuálisok is a dologba.
2014. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Gondoljuk végig józan ésszel! Adott egy gyerek, akit mindig úgy tanítottak, h a párok egy férfiből és egy nőből állnak, és csak ez a normális. Adott egy másik gyerek, aki rendszeresen lát buzı és leszbikus párokat, és úgy tanítják, h ez is teljesen normális. Ha csak ezt vesszük alapul, ugyanolyan valószínűséggel lesz buzı mindkettő? Ezt értelmes ember nem gondolhatja komolyan.
2014. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

A Jobbik leginkább letojja a homoszexuálisokat, más, számukra lényegesebbnek tekintett problémákkal foglalkoznak...

Csupán annyi, hogy betiltanák a melegfelvonulást, ami - valljuk be - többet árt a homoszexuálisoknak, mint amennyit segít. Pl. én is tudnám fogadni a homoszexuálisokat, de a rózsaszín angyalnak öltözött "szépfiúk" tényleg provokálóak meg undorítóak...

2014. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as:

nos igen, teljesen 50% mindkét esetben, és értelmesnek tartom magam, na meg az emberi elmével foglalkozok, így tán lapja is van a gondolataimnak ...

2014. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!