Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán-Vona Vita, nézitek?

Orbán-Vona Vita, nézitek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 4. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem is lennék Jobbik-ellenes, akkor is kiröhögném ezt a valamit.


Mondjuk az tény, hogy az átlag jobbikos pár LED-panelen és áramkörön kívül mással szemben lényegi vitára képtelen lenne.


10/10, gratulálok a döntéshez, kicsit sem röhögi ki majd Vonát az ország, mint ahogy Clin Eastwoodot se röhögte ki az egész USA, amikor "Obamával" vitatkozott, aki egy szék volt.

2014. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9es ne a hülye részleteken akadj már le, igaza volt Vonának vagy nem?

Igaza volt ! Akkor irány szavazni !

2014. ápr. 4. 20:19
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Legalább a Jobbik programja bemutatásra kerül!

ha emiatt nem mész el szavazni, nagy lúzer vagy. pff

2014. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Hiába köpködtök itt, nem manipulált felvételek voltak, Orbán ezeket mondta, amikor felmerültek a vitában összeírt kérdések, témakörök. Bár annak én is jobban örültem volna, ha tényleg válaszolnia kell arra, hogy miért csak a statisztikák pofásítására megy ki a játék. Ez a bűncselekményi értékhatár-emelés többek között az egyik nagyon gusztustalan "intézkedése". A sok birka meg még el is hiszi, hogy jobb a közbiztonság meg kevesebb a lopás.
2014. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Azért szomorú, hogy ott tartunk, hogy az egyik párt arra kényszerül, hogy igazi miniszerelnöki vita helyett, egy ilyen állvitát kell végigvinnie, mert a kihívott, még arra sem érdemesíti a kihívott, hogy odadugja az orrát.

....

Kedves #11:

Vona még esélyt sem kapott egy igazi vitára. Nem éppen az van, hogy Orbán Viktor - szeretett miniszerelnökünk - fél attól, hogy egy ilyen vita után sérül a hírneve?

.....

O.V. nem csak a Jobbikot sz@-ra le azzal, hogy nem fogadta el a kihívást, hanem a jobbikos szavazokat, akikből néhányat talán a saját táborában is csábíthatott volna, ha valóban úgy van, hogy V.G. nem képes normális vitában részt venni.

2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

"Ezért kár volt. Bizonytalan voltam, hogy elmenjek-e szavazni, ha elmentem volna, a Jobbikra ikszeltem volna. De ezek után nem megyek. Csalódás..."


Meg ne erőltesd magad. Azért négy évente lesétálni a sarki szavazófülkébe nem kis teljesítmény.

2014. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
pedig az utolsónak igaza van, az ilyen kpjabe. De komolyan. Aztán még Vona a szr? Ne vicceljetek már, nem ő tehet róla hogy orbán félt...mert ez az indok nem más.
2014. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Néztem. Másik válaszolóval ellentétben engem még jobban megerősített abban,hogy igen is el kell mennem szavazni,és méghozzá a Jobbikra. Vona Gábor szíves örömest kiállt volna kedves miniszterelnökünkkel szemben,de annyiba sem néztem Vonát,hogy elmenjen a vitára. Egy ilyen öntelt embernek semmi keresnivalója a miniszterelnöki poszton!
2014. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem volt csalódás számomra, hogy emiatt váltsak pártot, de Vonáék nem biztos hogy a kívánt eredményt elérték. Összesen ~90000-en nézték meg a videót, tehát azok többségében, akik amúgy is szimpatizánsok, tehát csak szorványban került el a célzott szegmenshez.


Bár teljesen igazat mondtak, de a média ki fogja őket csinálni következő nap, vagy teljesen elhallgatják. Jól válogatták meg a válaszokat. Ők ezt bombarobbantónak szánták, de nem fog ez változtatni az állásokon. Hogy a Jobbiknak mennyi a valós támogatottsága, és ez az egyéves kampány mennyit ért, az holnapután fog kiderülni.


Vona biztos volt benne már a hónap végső felében, hogy nem lesz vita. Ez csak egy megrendezett akció volt, ami végleg bemutatja a Jobbik programját. Nem tudni a körülményekről, de Orbán még a közelében sem volt annak a helynek (Szegeden volt), ahova őt hirtelen, derült égből villámcsapás (pontosabban nem, mert már egy héttel ezelőtt beszélt arról, hogy 4-ikén terveznek vitát) meghívták volna.

2014. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Helyszín: Ferencvárosi Művelődési Központ (1096 Budapest, Haller

utca 27.)


Mondjuk evvel az volt a baj, hogy szinte sehol nem hirdették, én is csak úgy véletlen vettem észre, pedig szoktam őket követni.

2014. ápr. 4. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!