Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy félelemben kell élnünk ha a jobbik lesz hatalmon?

Figyelt kérdés
Én most járok félelemmel az iskolába a különböző kedvesnek nem mondható etnikumok miatt!
2014. ápr. 4. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

nem vagyok hitgyülis, de ez a párt sem szimpatikus a nézetei miatt.

és pont azért nem, amiket feljebb írtam.erre egy normális ember sem akar szavazni!

2014. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Félnünk kell, mert valódi elszámoltatás jön, és a képviselők kiszorítják a sittről a cigányokat. Félnünk kell, mert végre úgy érek be a munkahelyemre, hogy a rejtett erőforrások nem inzultálnak. Félnünk kell, mert nem azt kell hallanom a tévében, hogy egyes képviselőknek honnan a fenéből van pénzük villákra, vagy ilyen-olyan bankszámlákon. Félnünk kell, mert nem fordulhat majd elő, hogy március 15-én pofonhúznak egy kokárda miatt.
2014. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A megélhetési rettegés nagyon jó üzlet.
2014. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
#14 LIKE! XD Majd mikor mi leszünk a kisebbség,akkor járhat nekünk is valami...leginkább csak a szánk XD
2014. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 firn válasza:

Mert nem lopkodhatnak tovább a riogatók fejesei:

- Titkosítások feloldása - Elszámoltatás, (privatizációk, államosítások, földosztás, trafik, pályázatok, kiszervezés...)

-Mentelmi jog eltörlése, -képviselők visszahívhatósága, - a politikusok esetében a büntetési tételek kétszerezése.


Az antiszoc, mélyigénytelen rétegek hasznos, felelős életvitel felé terelésének kérdését csak a Jobbik meri elővenni. Mivel a többi párt semmit nem szándékozik/nem képes tenni velük, így marad az arra hajlamosak riogatása azzal, hogy a Jobbik szamurájkarddal halombaöli a cigány csecsemőket. Ha az irányított médiahazugság kellően alacsony szellemi szintre talál a hallgatókban, akkor a hallgató fut a hitgyülibe és sztrájkol a 25 éve tartó "demokratikus" lopás konzerválása mellett.

2014. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!