Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Mesélnétek" nekem a politikáról?

"Mesélnétek" nekem a politikáról?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és még a 2010-es választásokon sem szavazhatok, de ami zavar az az, hogy ha szavazhatnék, se tudnám mire, mert sajnos egyáltalán nem értek hozzá.

Véleményem szerint a híradóban, interneten, fórumokon nem adnak objektív tényket a külömböző pártokról.

El tudná nekem valaki magyarázni, hogy az egyes pártoknak mik a programjaik? Tulajdonképpen miben külömböznek? És mi a francért gyilkolják egymást?

Ha lehet, "pártatlanul", nem a büdöskomcsizásra, meg hasonlokra lennék kiváncsi =)


Köszi Nektek!


2009. dec. 18. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy kimondanék pártnevet, én az alapján döntöttem, és köteleztem el magam, hogy számbavettem hogyan is élek én, és mit tudok elérni az életben. Konkrétan úgy értem, hogy ha valaki kisvállalkozó, és neki az jól megy, megél, nem elégedetlen, akkor nyilván nem ugyanannál a pártnál fogja magát elkötelezni, aki bérből és fizetésből él, és albérletben kényszerül lakni.

Na szóval remélem megértettél: arra kell szavazni, aki a Te számodra a legmegfelelőbb programot nyújtja.

2009. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felteszi a kérdést aztán aki válaszol azt leb*ssza, öregem...inkább ne szavazz.
2009. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ott volt, hogy pártatlanul írj, direkt megkért rá. Szerintem meg csakis így szabadna szavazni, megfontoltan, saját döntésből, nem az alapján, hogy a szomszéd melyik pártra szavazott!
2009. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!