Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor komolyan elhiszi,...

Vona Gábor komolyan elhiszi, hogy nyerni fognak egy hét múlva?

Figyelt kérdés
Csak mert mostanság váltig állítja ezt az összes létező TV-s interjúban. Nehogy véletlenül idegrohamot kapjon majd az eredményhirdetésnél....

2014. márc. 31. 20:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

"Ebben nincs igazad. A józanabbik balos nem hiszi azt..."


Én tévednék?

Hát a főnökeitek sem úgy kampányolnak, hogy "nem biztos, hogy nyerünk"! :)

2014. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Szebb jövőt kedves kérdező!
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak azok szavaznak a Jobbikra, akik(nek):

-Elegük van Gyurcsány bagázsból!

-Elegük van Orbán rezsimből!

-Elegük van a sok cigány bűnözőkből!

-Elegük van abból, hogy az adóját "segíjnek" osztogatják!

-Aki dolgozni akar, de érettségivel napocskát kell rajzolnia

-Devizahiteles, és csakis a Jobbik AKARJA megoldani a problémát, senki más

-Munkanélküli, kilátástalan

-Munkáért külföldre kellett menni, elszakítva a családjuktól.

-Rokkantnyugdíjasok, akikkel Orbán csúnyán elbánt

-Tanárok, akikkel Orbán csúnyán elbánt

-Föld nélküli gazdák, .....

-Akiktől a "mutyik" elvették a megélhetésüket

-Akiknek nem tetszik, hogy egy -gyilkos,-pedofil,vagy

rablóra havi 240e ft ot költ az állam.

...és még sorolhatnám...


Ha csak ők szavaznak a Jobbikra, már megvan a BIZTOS GYŐZELEM!

2014. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor , az olyan vállalkozók akiknek csak forint alapú hitelük van , Gyurcsányban látják a megvalósuló liberalizmust és hánynak attól hogy belepofázik az állam mindenbe nyugodtan szavazhatnak balra? Köszönöm.
2014. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

""Szebb jövőt kedves kérdező!"

Nekem nem kell a te szebb jövődből.


Megragadnám az alkalmat, és leírnám minden kedves jobbikosnak, hogy téríteni sem kell engem privátban, mert nincs olyan isten, hogy valaha is a jobbikra szavazzak. Így aztán feleslegesen is írsz, ilyen privát üzenettel csak azt éred el, hogy letiltalak. A kérdés kikerülése óta legalább 4 levelet kaptam ilyen tárggyal, és kissé unom.

2014. ápr. 1. 06:46
 16/25 anonim ***** válasza:
Majd 4 év múlva neked is megjön az eszed, ha már a föld sem lesz magyar, amin állsz.
2014. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha nem magyar a föld mivan?? Nem a feudalizmusban élünk könyörgöm , a mezőgazdaság összesen az 5%-át adja a GDP-nek. Ha eladják legalább valószínűleg meg lesz rendesen művelve , nem az lesz mint most hogy kiosztja a Fidesz a haveroknak azok meg hagyják rohadni de az uniós lóvét leakasztják róla.
2014. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Majd 4 év múlva neked is megjön az eszed, ha már a föld sem lesz magyar, amin állsz."


Egy ilyen pitsaostoba mondat leírása után asszem biztosan állíthatom, hogy neked már soha nem jön meg az eszed....

2014. ápr. 1. 11:18
 19/25 árokpart ***** válasza:
Pedig utolsó esélyünk, esélye mindenkinek a Jobbik. Senkit ne tévesszen meg a tavaly kb. tavasztól tartó "light-osabb" kormányzás. Gondolok itt a rezsicsökkentésre, munkahelyvédelmi akciótervre, családi adókedvezményre. Egészen biztos vagyok benne, hogy ha bármelyik két nagy párt nyer a választások után bár erre most a Fidesz esélyes ez a viszonylag emberi világot megszorítások fogják felváltani és akkor már nem tehetünk semmit. 2006-ban is a választások előtt még minden olyan mesésnek tűnt.áfacsökkentés, új autókat vettek az emberek és még akkor tudták is fizetni. Utána 40 %-os gázáremelés meg hasonlók. Kisértetiesen hasonlít most a helyzet a 2006-oshoz olyan téren, hogy a Fidesz most is rejt valamit a tarsolyában hasonlóképpen mint akkor az mszp. Inkább ne legyen igazam én lennék a legboldogabb.
2014. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Pedig utolsó esélyünk, esélye mindenkinek a Jobbik. "


Lókukit. Vagy legfeljebb a tömeges éhenhalásra. Na arra valóban esélyt ad. Bár nem utolsót.

2014. ápr. 1. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!