Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy szerint Magyarorszá...

Mesterházy szerint Magyarországon az emberek 31%-a éhezik, szerintetek ezt ő tényleg el is hiszi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 10:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

én is éhezek..., a fogyókúra miatt XD


Ha így nézzük, akkor akár igaza is lehet, hiszen sok a túlsúlyos ember az országban.

2014. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Andizsuzsi ***** válasza:
50%
Forrás?
2014. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
61%
én is éhes vagyok, nincs kedvem kisütni a fasírtot
2014. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Így jár az, aki csak a kurucról tájékozódik a személyes preferenciái szerint.


[link]

2014. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

A 31% nem tudom honnan jött! Valóban nagyon sokan éheznek, akár ennyien is! Azok ide nem fognak jönni, mert nincs okos telefonjuk, számítógépük, meg internetjük! Vagy nem is telik rá, vagy már kikapcsolták. Elmennének dolgozni, de nincs hová menni dolgozni! Ha rövid időre van is munkahelye, akkor is éhbért kap.


A gyerekek nagy része, csak az iskolában eszik rendszeresen főtt ételt! Szombaton, vasárnap esznek is, meg nem is, de a napközi az egyetlen biztos étkezése! A szülők még kevesebbet esznek, mert inkább a gyereknek adják!

Azért ezt jó tudni!

2014. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Menj el Szabolcsba borsod megyébe, vagy Ózdra,Lyukó bánya, Pereces, de még sorolhatnám azokat ahol nincs munka lehetőség, vagy esetleg Pécsre, ahol szinte mindenki az uránbányában dolgozott.Mióta bezárták a bányákat, ezrek kerültek az utcára. Hogy lehetsz ennyire tudatlan, hogy nem veszed észre mi van az országban?Szerinted ezek az emberek Szerinted a közmunkán kapnak annyi bért, hogy éhezés nélkül, kitudják fizetni a rezsit? Esküszöm óvodás szinten vagytok. Te jól élsz, azt hiszed más is. Nyisd ki a szemed füled, hogy tudjad milyen országban élsz
2014. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tegnap mondta a nagygyűlésen. Index élő közvetítésénél írták [link]
2014. márc. 31. 11:42
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, Magyarország a 3 millió szegény és 600 ezer rokkantnyugdíjas országa :DDD
2014. márc. 31. 11:44
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyébiránt szegénység nem egyenlő az éhezéssel.
2014. márc. 31. 11:46
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez neked csak ugy félvállrol DDD? Akk menj vissza a trafikodba!
2014. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!