Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol? Válaszod iddokold!

Kire szavazol? Válaszod iddokold!

Figyelt kérdés
Én nem tudok választani & most akarok ötletet
2014. márc. 28. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
LMP, mert szimpatikusak.
2014. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Jobbik.

Indokok:

1. Teljesen biztos vagyok benne, hogy a Fidesz nyer. Ha az Összefogás lenne a 2. helyen, folyamatosan próbálnák a 4 év alatt minden egyes döntésüket megakadályozni, legyen az akár jó, akár rossz. Azonban az sem jó, ha csak szavazógépek ülnek a Parlamentbe, akiket ráadássul pénzbírsággal sújtanak, ha nem arra teszik a voksuk, amire a Párt akarja. A Jobbiknak vannak jó ötletei, amelyeket sokszor a Fidesz tényleg véghezvisz. Persze csak ha ők is átlátják, hogy az jó az országnak.

2. Csak nekik van programjuk a nagyobb pártok közül. Ez már négy évvel ezelőtt is így volt. Persze lehet fikázni, hogy 4 év alatt lehetetlen végrehajtani. Ez szerintem is így van. De ők legalább felmutatnak valamit, s szerintem remek ötletek vannak benne. [link]

3. Tetszik, hogy fontos számukra a közbiztonság és a cigányság kérdése. Borsodban nőttem fel.

4. Tetszik, hogy támogatják a magyar termékek behozását a magyar piacra, ebben egyébként a Fidesz is szimpatikus. Ég és föld a különbség a 4 évvel ezelőtti és a mai kínálatban, ha bemegyek egy TESCO-ba vagy SPAR-ba. Az előző kormány idején nagyítóval kellett keresni a magyar termékeket, nem semmi amit összehozott a Fidesz ilyen szempontból.

5. Végezetül: Tetszik, hogy nem mentek bele lejáratókampányba, mint a Fidesz és az Összefogás egymás ellen. Nem tudok Budapest utcáin úgy 10 percen keresztül sétálni egyet, hogy ne lássak egy másikat mocskoló plakátot az egyik részéről.

2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Jobbik.

Mert jelenleg ez a legkisebb rossz.


Bár nem értek egyet velük sok dologban, de van amiben igen és ez elég, hogy rájuk szavazzak.

2014. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Valamelyik kicsire.

A korábbi kormányzópártoknak már volt esélye lejáratni magukat (éltek is a lehetőséggel), az LMP számomra túlságosan sötétzöld, a Jobbik pedig túl komcsi.

2014. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó a Jobbiknak semmi köze a kommunizmushoz:)
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Te se olvastad a gazdaságpolitikai részt, ugye?
2014. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
De olvastam természetesen:) Szívesen meghallgatlak hogy miért gondolod így:)
2014. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

"Államosítás", "gonosz nagytőke", "főállású közmunkaprogram mindenkinek", "a közszférában dolgozóknak az illetménytábla alapilletményeinek minden évben legalább az előző év inflációjának megfelelő emelését", "több 10 ezer munkahelyet a magyar építőipar számára történő ÁLLAMI megrendelések révén", "ingyen internet", "ÁLLAMILAG finanszírozott gyógyturisztika", "szociális igazságosság", "nagy multinacionális, globális, létrontó gazdaság vezető szereplők", stb.

Komolyan, mintha a Tőkét olvasnám.

2014. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Jobbik. Ezért: [link]
2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!