Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona kimondta azt, amit eddig...

Vona kimondta azt, amit eddig egy politikus sem mert?

Figyelt kérdés

Világosan fogalmazva elmondta hogy mit kell tenni!

[link]


2009. dec. 17. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem a Jobbik teljesen középen áll, sem jobb sem bal."


Persze hogy középen áll és nem jobb, nem bal.


Az ugyanis, hogy "Igenisvancigánybűnözés!!" meg "Aszemétmultik!! Hörrr!!" és az, hogy "Kiazsidótőkével!!" meg "CsakmivagyunkazigazMMMaaagggyarok!!" csak egy halom indulat, nem ideológia.


Ahhoz túlságosan primitív és csak az ösztönökre épít Lö Zsobbik platformja, hogy bal-, jobb- vagy akármilyen oldalinak lehessen nevezni.

2009. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Orbán, Gyurcsány, egy elmebeteg, ez egyre nyilvánvalóbb.


Korábban csak felkapaszkodott parvenünek gondoltam, egy senkinek, aki véletlenül jó időben jó helyen volt és mivel sokak érdekét szolgálta (persze nem tudatosan, csak vak eszközként), ezért segítettek neki, és így elért sikerei után fejébe szállt a dicsőség. Egy tizenkettő-egy-tucat ifjú titánnak gondoltam, akinek már nagyon hiányzik egy Audi és némi költségtérítés, ezért lépett politikai pályára. Mostanában egyre inkább látom, hogy a baj ennél nagyobb. Mármint Vikinek, Ferinek, agyával.


"január 16-ai kampánynyitójukon csattanós választ adnak azoknak, akik azt mondják, hogy nincs programjuk, ugyanis akkor nyilvánosságra hozzák szakpolitikai elképzeléseiket"


Csak nehogy megszakadjunk a röhögéstől. Fidesz, Mszp, és szakpolitika. Majd a Tokaji szőlő, multik, építik a magyar gazdaságot. Vagy valami ilyesmi.

2009. dec. 18. 08:55
 13/14 anonim ***** válasza:

"Orbán, Gyurcsány, egy elmebeteg, ez egyre nyilvánvalóbb."


Egyik esetben sem valószínű, bár Feri mutat enyhe szociopata vonásokat.


"Korábban csak felkapaszkodott parvenünek gondoltam, egy senkinek, aki véletlenül jó időben jó helyen volt"


Gyurcsány és Orbán is kb. 20 éve szívósan építi a karrierjét. Egyiknek sem jöttek könnyen a sikerei.


"Egy tizenkettő-egy-tucat ifjú titánnak gondoltam, akinek már nagyon hiányzik egy Audi és némi költségtérítés"


Gyurcsány milliárdos. Őt Audival és 10-20 milliós ktgtérítéssel nem lehet motiválni, neki más céljai voltak a politikával. Orbánnak sincs szüksége a közvetlen megélhetés ilyen finanszírozására, jobban áll annál anyagilag.


"Majd a Tokaji szőlő, multik, építik a magyar gazdaságot."


Orbán és Gyurcsány konkrétan a hazai kkv-kra, a külföldi tőkére, az európai együttműködésre és az innovációra szándékoznak építeni a magyar gazdaságot. Nem a szabolcsi almára, mint Gabika.


Lehet Orbánt és Gyurcsányt utálni, de az a különbség, hogy ők profi játékosok, Vona pedig nem. A Jobbik gyorsan el fog tűnni a süllyesztőben, figyeld csak meg 2010 után.

2009. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

09:28 ma

Amen

2009. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!