Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvait köztársasági elnöknek?

Morvait köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
Kis híján lehidaltam, amikor meghallottam, hogy a Jobbik Morvait akarja államelnöknek. Kérdem alássan : Nooooormáliiiis (Galla után szabadon)?
2009. dec. 17. 14:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
19%

"Morvai egy buta nő akin az egész europai parlament csak röhög."


Hát igen. Kutyából nem lesz szalonna, buta eszdéeszesből pedig nem lesz okos jobboldali.

2009. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Az államfő-jelöltekből lesznek az államfők.

A kérdést annak apropóján tettem fel, hogy Vona Gábor Morvait "az egyetlen hiteles jelölt"-nek nevezte, holott ez a nő minden, csak nem hiteles. Pont olyan álszent köpönyegforgató, mint a többi politikus, hiszen a szocik adtak neki anno katedrát, az ő segítségükkel mehetett ki Amerikába, az ő javaslatukra jutott ki az ENSZ-be, és egy ideig szó volt arról, hogy 2004-ben EP-listavezető is lesz az MSZP színeiben. Miután ez nem sikerült, az SZDSZ esélyegyenlőségi miniszteri poszttal akarta vigasztalni, végül ez sem sikerült.

Miután a hölgy látta, hogy MSZP-SZDSZ-vonalon nem fog bejutni a magasabb politikai körökbe, kitalálta, hogy ő most bossúzt áll elvbarátain, és átáll a Jobbikhoz. Emiatt elhagyta a meggyőződéses szoci, egyébként zsidó származású férje.

Ezután már nyíltan mert zsidózni is, addig nyilván nem, mert a végén nem mert volna a saját férje szemébe nézni. Egyébként meg aki eleve utálja a zsidókat, miért megy feleségül zsidóhoz? Csak nem azért, mert Baló és a politikai kapcsolatai már akkor sokat segíthettek neki?


Ezért gondolom úgy, hogy Morvai Krisztina nem hiteles jelölt, bármit is mondjon Vona (avagy Zázrivecz Gábor, aki még a nevét is magyarosította, hogy még jobban alátámassza az ideológiáját). Ha valaki itt hiteles, az ő maga: ő már egyetemista korától ugyanazt mondja, eddig még nem paktált le egyetlen állítólagos ellenségével sem. Viszont azzal, hogy egy ilyen köpönyegforgató nőt állít ilyen fontos pozícióba, az egész Jobbik hitelét veszti.

2009. dec. 18. 09:36
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

Én teljesen egyetértek ezzel, kivéve a "Zázriveczessél".

Az apját hívták így, őt viszont már Vonának anyakönyvezték.

2009. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
5%

mennyi hülye van...

aki nem szereté hogy morvai legyen...

Nem nyitja ki a szemét hogy ez a mostani vörös banda kifoszja az országot...

Nyugottan pontozzatok le magasról LESZAROM!!!:P

2009. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
75%
Még egy zsidót? ugyanmár....morvai anyai ágon ugyanúgy zsidó........persze mit is várunk egy józsidókkal teli józsidós párttól
2009. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
75%
Felőlem lehet, én meg is kefélném. :)
2009. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
48%

ma 12:52

Tévedsz. 18évesen anyakönyveztette át magát a hősi halált halt nagyapja vezetéknevére. (az érettségit még Zázrivecz vezetéknévvel szerezte)

(de hogy egy névből hogy lehet ekkora perpatvart csinálni...)

2009. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
79%

Elhangzottak a korábbiakban nagyon komoly és megalapozott érvek Morvaival szemben (én linkeltem be például a pálfordulását bizonyító cikket és a rendkívül színvonaltalan nyilvános szereplését mutató videót), de a szimpatizánsok nem voltak képesek őt megvédeni. Ehelyett csak a megszokott hülyézéssel, az óvodás érveikkel ("mert ő a magyarokat képviseli, a többi nem") meg a sunyi lepontozással tudtak válaszolni. Mindebből arra vagyok kénytelen következtetni, hogy Morvait igazából ők sem kedvelik, csak hát most őt kell szeretni, mert a Vona azt mondta, meg hát a mundérbecsület.


Mert megérdemlitek...

2009. dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
43%

Azért elég megdöbbentő a hasonlóság kinézetre is morvai krisztina és cipi livni izraeli politikusnő között nemde? :)))))))))))))


[link]


GYEREKEK NE SZAVAZZATOK ZSIDÓRA VAGY OLYAN PÁRTRA AMIBEN ZSIDÓ VAN!

NE LEGYETEK HÜLYÉK, AKI MORVAIRA ÉS BANDÁJÁRA SZAVAZ AZ A ZSIDÓKAT TÁMOGATJA!

Szép dolog a hazaszeretet, szép dolog a lelkesedés, és tudjuk, hogy a lelkes ember elfelejti észrevenni, hogy aki mellette a zászlót lengeti, zsidó.

De lássatok tovább az orrotoknál!

Megint átvernek titeket, ahogy annak idején a miéppel és az fkgp-vel is!

Ti sosem ébredtek fel?

2009. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

"Nem nyitja ki a szemét hogy ez a mostani vörös banda kifoszja az országot..."


Még egy agyhalott... Te sem tudsz észrévekre észérvekkel válaszolni. Avagy szerinted Morvai Krisztina nem vörös zsidóbérenc? De, az, mert azt, hogy most ott lehet, ahol, az MSZP-nek meg az SZDSZ-nek köszönheti. Ahogy négy éve otthagyta "elvtársait", ugyanúgy fogja kiárulni ő is sz országot, csak megvezet előtte jó sok embert a magyarkodó meg kereszténykedő lózungokkal, akik mint a birka, rá szavaznak, mert azt hiszik, tényleg Vona meg Morvai lesz a jövő megoldása. hatalmasat fogtok csalódni ti is, mikor akedvenceitek le fognak paktálni a "vörösökkel"...

2009. dec. 19. 14:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!