Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvait köztársasági elnöknek?

Morvait köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
Kis híján lehidaltam, amikor meghallottam, hogy a Jobbik Morvait akarja államelnöknek. Kérdem alássan : Nooooormáliiiis (Galla után szabadon)?
2009. dec. 17. 14:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
42%
az Laár után van szabadon. egyébként egyetértek, inkább ne is legyen közt.elnök, ha csak ilyen b*szatlan elmebeteg zsidózó hisztérikát tudnánk odaültetni.
2009. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
50%

Hajrá Morvai, hajrá Jobbik!

Szebb jövőt!

2009. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
46%
Na ha ő lenne a közt. elnök, akkor nem csak szlovákia zárná le a határait az orra előtt.
2009. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

"Hajrá Morvai, hajrá Jobbik!

Szebb jövőt!"

Meg is indokolnád, miért lenne szebb a jövő, ha egy nemzetközi szinten szalonképtelen és több fórumon nemkívánatosnak nyilvánított személy képviselné Magyarországot?

2009. dec. 17. 14:49
 5/44 anonim ***** válasza:
35%

Jaj kedves kérdező, hát nem tudod. :)

Majd bemutatná Morvai doktornő milyen is a magyar virtus.

2009. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%

Meg is indokolnád, miért lenne szebb a jövő, ha egy nemzetközi szinten szalonképtelen és több fórumon nemkívánatosnak nyilvánított személy képviselné Magyarországot?


A kérdés hogy kinek a számára szalonképtelen!

Azok a külföldiek számára akik csak abban érdekeltek hogy packázzanak, lehúzzanak, bennünket?

Akiknek csak marionettre van szükségük, hogy továbbra is a befolyásuk alatt lehessen az ország?

Vagy akik tisztességesen akarnak egyenlő félként üzletelni, és nincsenek hátsó szándékaik.

Kikre gondolsz? Azokra a balliberális lapokra elemzőkre akik a körmükkel kapaszkodnak és szolidálisak az itt mindent elkúró kormánnyal, vagy érdekcsoportok által támogatott lapokra akik háta mögött sziszegtek amikor Pécs úgy döntött hogy a semmiét nem akar milliárdokat fizetni egy multinak?

A magyarok számára legyen szalonképes, mert már unom hogy a nagy mindenkinek megfelelés közben éhen hal a fél ország!

2009. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
53%

Mond már el, ki az aki üzletben nem a saját érdekeit nézi.

Kivel kellene üzletelnünk?

2009. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%

a jobbik politikájában az a szép, hogy nem kell megindokolni.. mert alapból mindenki más hülye, vagy nagytőkés vagy zsidó, vagy ezekkel áll kapcsolatban (füstszűrős sapka..)

amugy tényleg nem normálisak.. szerencsére sok józan ember van még...

amugy joghalgatóként én szégyellem magam Morvai helyett.. pl amit tavaly csináltak Földi proffesszorral.. no comment..) ilyen ember nem kell közt elnöknek.

2009. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy szólt, kedves utolsó, hogy mitől lenne jobb az Magyarország számára, ha egy közröhelyt és megrökönyödést kiváltó személy lenne a köztársasági elnök? Az az ember, aki hat éve még a szociknak nyalt, hogy az ő színeikben lehessen EU-képviselő, mikor azonban ők elhajtották, átállt a Jobbikhoz? Baló György feleségeként még nem kereszténykedett és nem zsidózott...

Számomra nagyon ellenszenves, ha valaki bármit megtesz a hatalomért, és az aktuális szélnek megfelelően forgatja azt a bizonyos köpönyeget. Szerintem nem csak én vagyok így ezzel.

2009. dec. 17. 15:12
 10/44 A kérdező kommentje:
Mármint 15.04, elnézést.
2009. dec. 17. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!