Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kinek van esélye...

Szerintetek kinek van esélye kormányt alakítani 2014-ben? Jobbik, Balabbik, Fideszebbik?

Figyelt kérdés

Melyik lesz a befutó?



*Gyűlölködést kivételesen mellőzzük! Tudom, hogy nehéz kérés, de légyszi... nem akarom, hogy a modik töröljék a kérdésem a bunkók miatt, legyenek azok Jobbikosok, vagy Balabbikosok. Vagy Fideszebbikesek.



2014. márc. 22. 07:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a fidesz fog nyerni, ergo kormányt is ők alakítanak, mondom ez úgy, hogy nem vagyok fideszes. És hogy miért? Mert Sok az ostoba ember, aki bedől a marketingjüknek, nem látják mi van a számok mögött, hogyan ferdítik az igazságot.
2014. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint A Haza Nem Eladó Mozgalom párt, annyira kicsi, hogy nem lenne esélye.
2014. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Jobbikos vagyok, de ettől függetlenül a Fidesz fog nyerni. Ezt különböző statisztikákból előre lehet sejteni. Valószínűleg nem fogja megszerezni a 2/3-ot, de 50%-ot mindenképpen.
2014. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
FIDESZ!
2014. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

ma 11:38


A linked nem működik. Így nem is bizonyít semmit.


" Látható, hogy a Jobbik esetén ez 1-7 között mozgott. A valóságban 15% lett." <--- ez az EurópaParlamentes hülyeség sem mond igazából semmit. Kicsit más az EP-képviselőválasztás, meg a kormánypártválasztás.


Azt szeretném leszögezni - mielőtt még jön a hetvenakárhány százalékostól a mocskolódás, hogy micsoda szarember vagyok, mert utálom a Jobbikat - , hogy egyikbik párt sem kedves jelenleg a szívemnek, a Fideszebbik a leggengszterebbik jelenleg, a balabbik meg egy vicc. A Jobbikbik is eléggé muhahaha, de ők legalább kilépnének az EU-ból, ami az én vállalkozásomnak jót tenne.

2014. márc. 22. 20:50
 16/27 anonim ***** válasza:

16: Pedig működik a link. Írd be a keresőbe, hogy "2009 Európai Parlament választás", és ott lesz egy wikipédia oldal, azt linkeltem.

DE, igen is jelentékeny ez a dolog, mert ezt a statisztikát is ugyanazok a cégek készítették, amik az országgyűlésválasztásra csinálják.

2014. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem, mert a keret teljesen más, ami mentén felmértek. Az EP-választásokról nem lehet értelmes közvéleménykutatást végezni, mert sokan azt sem tudják, mi az. A választások mainstream dolgaival (kire kellene szavazni, ki áll nyerésre a józan ész szerint) viszont majdnem mindenki tisztában van.


A linked továbbra sem működik, nem viccből mondtam. Megtaláltam viszont google-ben amit akartál a linkkel mutatni. Továbbra is állítom:

" Kicsit más az EP-képviselőválasztás, meg a kormánypártválasztás. "

2014. márc. 22. 21:05
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem működik a link. A Jobbikot alul mérik. Ezt a 2010-es ogy is bizonyítja. A lejáratóbkampány nélkül mi az utolsó két hétben indított a Fidesz olyan 30 - 35 %-ot ért volna el és a 2/3-ad sem lett volna. Idén ugyan azok a Jobbik jelöltjei és új puskaporokat a Jobbik ellen nem tudtak gyártani. A szocik megpróbálták a debreceni képviselő videójával megtörni a Jobbikot erre a Jobbik visszalőtt Simonnal, a pécsi hülyével és Szanyi nőügyeivel.

Fidesz tart attól, ha betámadja a Jobbikot akkor hasonló ügyekkel lőhetnek vissza rájuk. Tudják, mert Vona mon dta, hogy csak akkor dobálják a sziklát,ha kövekkel hajigálják. Ezért inkább nem kockáztatnak, hogy beleszóljanak a 2. hely sorsába. Én a Jobbiktól 30%-ot a szociktól 16%-ot A Fidesztől 40%-ot várok, míg az LMP-től 10%-ot várok. Úgy vélem 4-5 %-ot elvisznek ezek az aprók.

2014. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

"A lejáratóbkampány nélkül mi az utolsó két hétben indított a Fidesz olyan 30 - 35 %-ot ért volna el és a 2/3-ad sem lett volna."


Micsoda jóstehetséged van XD


Amúgy hogyhogy működik a link? Nekem továbbra se.

2014. márc. 23. 06:22
 20/27 A kérdező kommentje:

"Én a Jobbiktól 30%-ot a szociktól 16%-ot A Fidesztől 40%-ot várok, míg az LMP-től 10%-ot várok."


Tévedni fogsz mindegyikben valószínűleg. Mondjuk kapásból cseréld fel az összekapaszkodást(24-27), meg a jobbikat(14-16). Ezek voltak a mért eredmények a 2014-es eddigi 3 hónapban közvéleménykutatásokon. A komoly, 50000 megkérdezettel zajlókban, mint tárki, medián, IPSOS. De ezt már leírtam.


Szóval ennél erősebb érvek kellenek, hogy miért gondoljátok úgy, hogy a jobbik győzni fog/irreálisan magas arány lesz/koalícióra kényszerít egy másik pártot.....

2014. márc. 23. 06:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!