Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közelednek a választások és...

Közelednek a választások és olyan jó érzéssel tölt el hogy, tele plakátokkal a környék és nincs közte egy Mszp-s se! Szerintetek ez azért van mert már ők se hisznek benne hogy lenne keresnivalójuk és nem költenek annyit kampányra?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 00:17
1 2 3
 21/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ezt hol olvastad?:-) ne vicceljünk már a tényekkel...."


Jó lenne, ha viccelni lehetne velük. Én nem nevetek olyan nagyon.


A tények:

Az államadósság soha nem látott mértéket öltött.


A teljes tavalyi év GDP-je, összehasonlító árakon, nem érte el a 2011-est, de a 2009-es (gazdasági válság, emlékszel?) GDP-jét is csak 2%-kal sikerült meghaladni.


Ezek a tények. Nem viccesek.

2014. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom szakadok amikor valaki a statisztikák mögé bújik és azokkal páváskodik.De ha te ennyire adsz a statisztikákra,akkor biztos tisztában vagy vele hogy ha ezt nézzük,akkor kár elmenni szavazni a jobbikosoknak is meg szociknak is mert ezek alapján biztos a jobboldal(Fidesz) győzelme...bárcsak ilyen egyszerű lenne.A másik meg,hogy kvára nem a rózsadombon vagyok batya,az ország déli részén,a szerb határtól 10km-re lakok!!!Havi 84-et keresek és nem sír a szám,pedig ebből 30 a hitel!DE VAN MUNKÁM ÉS EZ A LÉNYEG!!!Nem tudom ti hol éltek,amikor elhisztek ilyen okosságokat a jobbiknak,hogy nekik nem az a cél hogy a fiatalok Európába menjenek,hanem hogy az Európai bérek legyenek Magyarországon!Jól hangzik,csak hlye,aki elhiszi,hogy ezt meg lehet tenni!Egyenlőre az is jó lesz,ha mindenkinek lesz munkálya..A harmadik meg az,hogy senkinek sem célja,hogy a fiatalok külföldön dolgozzanak,csupán a fiataloknak van annyi eszük,hogy kimennek és pár év alatt megalapozzák a jövőjüket,mielőtt családod alapítanának,hogy ne kelljen hitelt felvenni kocsira,házra stb.Ezt tapasztalom a baráti köröm nagy részében is!!HA HAVI 180-at keresnek itthon egy fiatal,akkor is kimenne 400-ért külföldre!Üdv okoskák!
2014. márc. 24. 20:15
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen kimennek ma is, a korosztályomban a falunkban 7-en voltunk, 5-en már külföldön vagyunk.... 180-at meg nem tudom mikor lehetne otthon keresni, de az se ma lesz az biztos.
2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam azt akartam írni hogy ha 180-at KERESNE!
2014. márc. 24. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!