Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eléggé aktuális, nem?

Eléggé aktuális, nem?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aDarpcKG_qo&feature=kp


Szerintem '18-ban nyerni fog a Jobbik. Vagy a Hajnal, ha addigra kikupálódnak.



2014. márc. 18. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
jajj ne álmodozz már most még annyit se fog elérni a jobbik mint 2010-ben amikor a csúcson volt. 2018-ban azért fog küzdeni h bejusson a parlamentbe.
2014. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 meszike91 ***** válasza:
43%

A Hajnal az egy vicc, nem vehető komolyan.

Szerintem azért a fiatalok között is a Fidesz az első, a Jobbik meg csak a mások.

2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

2010-ben mindenki azt írta, hogy 2014-ben a Jobbik lesz a nyerő, esélyesen 2/3-addal :)


No, hát a nyerésre sincs kvázi semmi esély, pláne nem a kétharmados győzelemre.


De nem baj! Majd megbeszéljük ugyanezt 2018-ban is! :D

2014. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pedig egyre kevesebben komálják a romákat. Egy Tetro-ra jut száz nemTetro, akik zsigerből utálják a kisebbséget, mivel az a képükbe köp, összekeni fekáliával a házuk falát, ellopja a terményüket, megerőszakolja a gyermekeiket, esetleg megszurkálja, és hagyja a vérbe fagyva felfordulni őket.


Ezzel párhuzamosan elkerülhetetlenül emelkedik a radikális eszméket vallók száma egy adott országban.

2014. márc. 18. 19:32
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
bla bla bla bla bla... tudsz még pár hülyeséget mondani?
2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hülyeség? Amiket leírtam, egyik sem példátlan, ergo egyik sem lehet "hülyeség". Sajnos tények.
2014. márc. 18. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem tények, csak általánosítás.
2014. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy általánosítunk mert a a rossz cigányok sokkal többen vannak mint a tisztességesek! Ez a nagy baj velük barátom.
2014. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Szerintem azért a fiatalok között is a Fidesz az első, a Jobbik meg csak a mások."


Amúgy szerintem is hazudozik a Jobbik ezzel a "fiatalok körében legnépszerűbb" szöveggel. Semmi hivatalos felmérésük nincs, legfeljebb ilyen belső kimutatásuk. Meg az is jelent valamit, hogy még én is így látom, pedig "vérjobber" vagyok, ahogy a tetro-féle libsik mondani szokták.

2014. márc. 19. 06:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Van a nagyságrendileg 30 fiatal (azaz 25 alatti) ismerősöm közül 20, aki a fideszre fog szavazni, van olyan hülye. Akkor hogy is lehet a jobbik a fiatal köreiben a legnépszerűbb? Ráadásul Borsod-megyei városban élek. elég lol
2014. márc. 19. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!