Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öszödi beszédet hogyan kell...

Öszödi beszédet hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Rengeteg mszp-s állítja h a jobboldal félreértelmezi az öszödi beszédet,meg hogy a kiragadott mondatokat máshogy kell érteni!

végighallgattam a 25 percet,a véleményem ígyse változott,de kiváncsi lennék mások hogy látják



2014. márc. 13. 16:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ez mind megint süket duma....az h feltétele módban gondolták attól mért ugyanúgy terheli őket a felelősség mint eddig
2014. márc. 13. 17:08
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit kuszán fogalmazol 73%-os, de azért a lényeget értem. Az MSZP-nek már nem kell helyre hoznia semmit, megtettük helyettük mi választók. Elzavartuk őket a francba. Ennyi, pont, erről nem kell tovább beszélgetni. Teljesen mindegy, hogyan szépítjük, hogyan csűrjük, csavarjuk. Az első mondatokban ott a lényeg:


-Hamis, vállalhatatlan ígéreteket tettünk a választási kampányban.

-Eltitkoltuk a választó polgárok elől az előző 4 év kormányzásának gazdasági eredményeit.

-Hazudtunk a magyar választó polgároknak FOLYAMATOSAN.


Kit érdekel mit mond ezután? Hogyan szépíti, hogy csavarja a dolgot? Ne felejtsük el, hogy Feri ezt a beszédet eleve a nagyközönségnek szánta, ki tudja milyen elmebeteg megfontolásból. A lényeg, hogy bevallotta azt, amit a választók fele magától is nagyon jól tudott, csak a pirosaknak volt újdonság.


Az már csak a hab a tortán, hogy ezek után van pofájuk előállni ennek a programnak csúfolt 8 ponttal, amiről ma már a legbutább ember is tudja, hogy vállalhatatlan, ostoba, hazug, választási ígérgetés. És van aki újra ezekre fog szavazni... elképesztő.

2014. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a mementója a baloldal hiteltelenségének egyszer ezt máskor azt állítják ... Egyszer jobboldal szivárogtatta ki, máskor meg baloldalról. Egyszer baloldali ellenzék máskor megtervezett igazság beszéd .... hazudnak reggel délben meg este! ez biztosan igaz!
2014. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
úgy ahogy hallod
2014. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dick Esmen ***** válasza:
Szerintem téves az az értelmezés,amit az emberek agyába sulykoltak,DE mivel mindenhol csak ez megy 8 éve,ma már mindenki csak így tudja értelmezni.
2014. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen kommentelőket, mint az utolsó is. "Én tudok egy felsőbb igazságot, de nem osztom meg veletek földi halandókkal, mert nem érhettek fel az én nagyságomhoz." Természetesen ezt érvként is bármikor fel lehet használni.
2014. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!