Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rossz az MSZP?

Miért rossz az MSZP?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ma 16:07, akkor nem fog el semmiféle görcs, amikor azt hallod minden nap, hogy Magyarország jobban teljesít, szárnyal, a családok gazdagodnak, az ipar termel, mint a terülj-terülj asztalkám, wehehe... persze, ha neked ezek nem viccesek, hát nem viccesek. Mert szerintem sem. Inkább azt mondanám, hogy mindkét példa igen szomorú. ((
2014. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%-os, a különbség az, hogy az általad említett felsorolásnak van igazság alapja.
2014. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már egyszer elb.szta az országot,miert ne tegye meg mègegyszer!?
2014. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ó, 48%-os, én itt élek ebben az országban, itt dolgozom sok évtizede, a saját bőrömön tapasztalom. És azt hiszem el, amit tapasztalok, látok, érzek, nem azt, amit hallok, vagy amit a klubom mond.
2014. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, mert az érzékszerveid már nem a régiek.
2014. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg igazi "vitakészség", remek. )) Veled miről lehet beszélgetni, beégett szegényember? Egyirányú vagy, mint egy laposelem. Részemről ennyi volt a "beszélgetés".
2014. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
Ohh, és most a jó öreg, "veled nem lehet vitatkozni, mert nem vagy olyan okos, mint én" érvelés. Ez már az általános iskolában sem vált be, talán még az óvodában. Te beböfögsz egy ilyent, hogy "én már sok mindent láttam, és okos, és bölcs vagyok, ezért nekem van igazam", és komolyan elvárod, hogy érdemben reagáljon valaki? Hát lehet, hogy sokat láttál már, de nem lettél bölcs. Ha te nem látsz fejlődést a 2010-es évhez képest, akkor tényleg baj van az érzékszerveiddel.
2014. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sokat hazudnak ... Egyszerűen minden rossz semmi se jó.

Legalább az lmp és a jobbik kritika mellett szokott támogató szavakat is kommunikálni. Nem akarják elhitetni az emberekkel, hogy "diktatúra, szólás szabadság .... "

Meg vénültek a szocik ideje pihenni, több mint 60 év után itt a nyugdíj ideje!

2014. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#11


Az én családomnak jól megy köszöni szépen.

Szerintem az országunknak is.

Ha máshogy gondolod, ápr. 6-án húzd oda az X-et ahova szeretnéd. Én is oda fogom. Pacsi

2014. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a bónusz:


Amikor az ÚJSÁGBAN az jelenik meg hogy nincs sajtószabadság. Készen voltam tőle :D

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!