Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rossz az MSZP?

Miért rossz az MSZP?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem rossz, hanem semmilyen. Nem csinál semmit, csak öngólokat rúg. Nem lehet rábízni az országot. Alkalmatlan a vezetésre.
2014. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Miért lenne rossz????
2014. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is tök jók, a szórakoztatóiparban nagy sikerük lenne, én legalábbis jókat röhögök szegény szerencsétleneken.
2014. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te hol éltél az elmúlt 12 évben, hogy ezt meg kell kérdezned?


Az első négy év még látszólag egész jó volt. Szórták a pénzt, az emberek vették fel a hiteleket, mindenki boldog volt. A következő ciklus közepén aztán kidurrant a lufi. Feri kiszivárogtatta az öszödi beszédet, hogy így lemondhasson, mielőtt megszorításokat kellene bevezetnie. A meredek zuhanás után egy választási katasztrófából úgy próbáltak felállni, hogy pofátlan módon ugyanazzal a csapattal újra kiálltak a mostani választásra a megújulás teljes hiányával. Milyen érdekes, hogy a darabokra szakadt, majd összefogás néven újra összeállt baloldal első 50 listás jelöltjéből 46 rajta volt az előző MSZP-s listán, nem? A mostani botrányokról meg már ne is beszéljünk.

2014. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert reggel-délben-este hazudnak, lopnak és csalnak.
2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Semmivel sem hazudtak többet vagy kevesebbet, mint más pártok. A plebsz az öszödi beszédre koncentrál, de persze nem igazán érti, hogy miről is van/volt szó. Aki utálni akarja az MSZP-t, az ettől utálhatja. Ha meg nem akarja utálni, akkor nem fogja. Végül is, mindegy. Nem ártana egy komoly, értelmes baloldali párt ennek az országnak, az MSZP-nél jobb erőt képzeltem, meg nem ártana egy igazi komoly jobboldali erő sem. (A Fidesznék meg a Jobbiknál jobb erőt képzeltem ide is.) Nekünk meg csak ilyenek vannak.
2014. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%-os nem kell összemosni a két oldalt. A Fidesztől, pláne a Jobbiktól még semmi öszödhöz hasonló dolgot nem láthattál. Ez párszimpátiától függetlenül tény.
2014. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%-os, pedig nem ártana egyszer nekik sem. Lehet, hogy ettől talán még nőnének is a szememben. Egyszer lehetne már tartani országos Őszinte napot! Te viszont fan vagy, egy oldalon állsz, neked teljesen mindegy, ki kit ír, te csak a magad és tieid igazát véled ismerni. Ezért nem is vagy vitapartner.
2014. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%-os, te csak ne beszélj elfogultságról, olvastam már jó pár kommented. Nyugodtan szállj le ide közénk az elefántcsont toronyból, és érvelj, mint egy normális vitapartner.
2014. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, mint a comedy centralos stand uposok nagy része.


Egyszer igazán felléphetnének. Amikor fapofával képesek belemondani a kamerába az ilyen Vadai félék, hogy "Az összefogás fog győzni a választáson", meg "Diktatúra van" és hasonlók, mindig elkap a röhögőgörcs. :D

2014. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!