Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mond ez Nektek bármit is?

Mond ez Nektek bármit is?

Figyelt kérdés

Mond az Nektek bármit is, hogy "Egy közülünk európai polgári kezdeményezés"?


Most nem véleményre vagyok kíváncsi, csak hogy hallottatok-e róla, dereng-e bármi, tudjátok-e, egyáltalán miről van szó, szóval nem ér megnézni az előttetek válaszolókat, ha ne adj' Isten mégis megnéztétek, akkor próbáljatok úgy válaszolni,mintha nem néztéktek volna meg...


2014. márc. 12. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
halvány lila gőzöm sincs
2014. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, de most rákerestem ... nem értek vele egyet
2014. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, elolvastam és én sem támogatom.
2014. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
semmit nem mond
2014. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:

nem mond semmit.

talán lombikbébik beszélgetnek egymás között..?

2014. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, nekem semmit se mond
2014. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
Életemben nem hallottam még.
2014. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vitatkoztam erről ma valakivel.

Nálam ez az egész onnan indul el, hogy nehogy már a férfiak mondják meg, hogy egy nőnek lehet-e abortusza. A férfi csak dirigálni tud, de amikor meg gond van, akkor sehol nincs.

Éppen ezért semmi, de semmi olyan kezdeményezéssel nem értek egyet, ami hatással lehet az abortusz szigorítására is.

Tudom, hogy ez az egész elsődlegesen nem ezt célozza meg, de nem akarom, hogy undorító férfiak szövegeljenek bele a mi dolgainkba, felelősséget meg semmiben sem vállalnak.

Nem tudom, hogy miért minket kell állandóan ekézni.

2014. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as:Hamis az a beállítás, hogy csak a fériak ellenzik az abortuszt, rengeteg életpárti nő van, tipikus Spronz Júlia féle megnyilvánulás volt a Tied. Amúgy köszönöm a válaszokat, amit akartam, azt megtudtam...A 6 érdemben válaszoló közül SENKI nem hallott róla, ami bár nem túl nagy minta a 100%-os arány miatt mégis jelent valamit...:(
2014. ápr. 8. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!