Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A revizionista, trianoni...

A revizionista, trianoni határok 'igazságos' visszaállítását követelők ismerik a büntetés szó fogalmát?

Figyelt kérdés

Minden radikál a legnagyobb természetességgel beszél arról, hogy az etnikai határok szerint KELL visszaállítani ezt a 94 éves dolgot. Miért? Ez talán legitimálja most az oroszokat az ukránok megtámadásában? Netán Európa másik 50 olyan országpárja is lépjen mindenkivel háborúba, ahol hasonló példa van életben?


Franciaországi baszkok, koszovói albánok, finnországi svédek, vagy országon belül a flamand-vallon megosztottság Belgiumban.


Nektek miért természetes ennek a követelése? Mert ez "jár"? Hány évesek vagytok, 15, hogy ilyenben hisztek még? A világ nem arról szól, hogy kinek mi jár igazságosan, hanem hogy ki mit szerez meg magának és ki mit veszít el.


A világháborúban mi egy dolog voltunk: vesztesek. A vesztesnek pedig büntetés jár, amit megkaptunk mi és mások is. Jóhogy nem elégedtek meg a győzők annyival, hogy a területi idetartozást leszámítva minimális kötődésű Horvátországot elcsatolták tőlünk, nem? Kb. olyan, mintha egy elítélt azt mondaná egy bírónak, hogy "Ugyan, bíró úr, én nem börtönbe szeretnék menni, hanem inkább behozom a nem használt ruháimat, abból vegyen el annyit, amennyit szeretne".


Egy büntetés lényege pont az, hogy fájjon. Ha az idegen többségű területeket csatolták volna csak el és minden 60% fölötti többségű terület a mienk maradt volna az mégis milyen példát statuál mások szemében?



2014. márc. 6. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként "kedves" etró téged abszolút nem veszlek komolyan, nem is lehetne ezt most is bizonyítottad mint mindig, de a "nem magyarok" alatt az olyanokat értem mint az elvbarát kérdés kiíród aki még most is egy ilyen "büntetés" mellett tapsikol, lesz.rva az állítólagos határon túlra került honfitársait.


Az, hogy ezt magadra vetted az legyen a te problémád! :)

2014. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

66%, jobb vagy, mint Nostradamus, előbb tudod, hogy mit fogok gondolni, mint én! Ugye, csak az lehet, mert marhaságokat nem lennél képes feltételezni csak azért, mert számodra valaki vagy valakik antipatikusak neked?


Az, hogy vannak jogi aggályok a kisebbségi jogokat tekintve még nem jogosít fel a 100x akkora súlyú agresszió támogatására, az enyhén a ló túlabbik oldala... Ez kb. olyan, mintha egy "Asszonyverő!" felkiáltással lelőnél valakit, mert ő megpofozta a feleségét. Persze, meg kell őt is állítani, de ilyen lobogó alatt nem lehet sokkalta károsabb marhaságokra nevelni az embereket (azt nem is említve, hogy a revizionisták mennyire elfelejtenek sokszor mások is lenni: csak a múltba révednek és nem csinálnak semmi mást)


A maradék nevetséges feltételezéseid meg szót sem érdemelnek. Ennyi erővel én meg előre tudom rólad, hogy min. 5 bevándorló, meleg és roma feje figyel a fagyasztódban.

2014. márc. 6. 10:26
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

"66%, jobb vagy, mint Nostradamus, előbb tudod, hogy mit fogok gondolni, mint én! Ugye, csak az lehet, mert marhaságokat nem lennél képes feltételezni csak azért, mert számodra valaki vagy valakik antipatikusak neked?


Az, hogy vannak jogi aggályok a kisebbségi jogokat tekintve még nem jogosít fel a 100x akkora súlyú agresszió támogatására, az enyhén a ló túlabbik oldala... Ez kb. olyan, mintha egy "Asszonyverő!" felkiáltással lelőnél valakit, mert ő megpofozta a feleségét. Persze, meg kell őt is állítani, de ilyen lobogó alatt nem lehet sokkalta károsabb marhaságokra nevelni az embereket (azt nem is említve, hogy a revizionisták mennyire elfelejtenek sokszor mások is lenni: csak a múltba révednek és nem csinálnak semmi mást)


A maradék nevetséges feltételezéseid meg szót sem érdemelnek. Ennyi erővel én meg előre tudom rólad, hogy min. 5 bevándorló, meleg és roma feje figyel a fagyasztódban."


Magyarázod itt a nagy semmit, egyébként engem pont nem izgat mivel igazából az ország max. a maradék kárpátaljai magyar miatt lehetne érintett, amúgy viszont közünk semmi nincs hozzá, hogy mit csinálnak.


Apropó amikor az usa csinál hasonlót azt is el szoktad ítélni?

2014. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, meg kell őt is állítani, de ilyen lobogó alatt nem lehet sokkalta károsabb marhaságokra nevelni az embereket (azt nem is említve, hogy a revizionisták mennyire elfelejtenek sokszor mások is lenni: csak a múltba révednek és nem csinálnak semmi mást)"


A magyar kisebbségek megléte szerinted múlt? Hm? Itt nem a múltba révedésről van szó, hanem két dologról: vagy azt akarjuk, hogy eltörlődjön, asszimilálódjon a magyar népesség, vagy azt, hogy mi magyarok összefogjunk, és megmaradjon a magyarság.


Ha egy embernek nincsen egészséges önszeretete, depressziós lesz. Akkor szerinted tud szeretni más embert? Nem. Láttál te olyan pszichológust, aki úgy kúrálja a betegeit, hogy azt mondja, hogy akard, hogy ne legyen probléma, és a probléma csak úgy megszűnik? Ugyanez a dolog a nemzeteknél is.


Mi magyarok senkit nem vonunk felelősségre, sem vonnánk felősségre egy esetleges revízió esetén, mert nincsen se kisebbségi komplexusunk, se megalomániánk, csak igazságosság kell.

2014. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan azzal jöttök, hogy ne foglalkozzunk Trianonnal,mert a jövõre kell gondolni és a múlttal nem törödni és hogy miért van minden nap 2 Trianonos kérdés, de azért ti antimagyarok mindig Trianonnal foglalkoztok és ti írogatjátok alllandóan ki a Trianonos kérdéseket.



Kérdésre válaszólva: Magyarország tehett a legkevésbé az I. Világ háború kitörésérõl, még csak független ország se voltunk, de azért mi kaptuk a legnagyobb büntetést, persze a németek, osztrákok akik valóban kirobbantották õk hozzánk képest csak ennye büntetést kaptak.

És mi lett azokkak a mesterséges államokkal, mint Jugoszlávia és Csehország?! Szét is hullottak 70 éven bellül.


Trianon keletkezése:

Magyarország lakossága most 30-40 millió lenne ha a törökök nem jönnek, és akkoriban 80%-os volt a magyar lakosság aránya Nagy-Magyarországon.

Majd a törökök kiírtották a magyarok nagy részét, majd a

elnéptelenedet Mo-ba települtek be a kisebbségek a törökök elõl,

aztán ennek mi lett a hála, elszakadni akartak.

2014. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ajánlom figyelmedbe, hogy olvasd el, föleg Theodore Roosevelt amerikai elnök magyarországi beszédét.


[link]

2014. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De akkor megkérdezem én, hogy hány éves vagy te ?

A második kérdésem, hogy mennyit nézed a Hír TV-t meg az ATV-t ? :)))

Nagyon fogyatékos vagy, hogy nem hiszel a revízióban.

Vérbeli MSZP szavazó vagy.

2014. máj. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!