Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal már az M1-es...

A baloldal már az M1-es csatornával sem áll szóba?

Figyelt kérdés

A baloldal a M1-es híradó riporterét is kizárta egy lakossági fórumról (már nem emlékszem melyikről). Eddig csak a HÍR TV riportereinek nem adtak sokszor válaszokat.


Az M1 riportereit is azért zárták ki a fórumról mert lemerik adni a baloldal hazudozásait. Úgy látszik hogy azok a csatornák amelyek nem a baloldalt istenítik mindenhonnan ki lesznek zárva.


2014. febr. 27. 21:21
1 2
 11/13 ConnectCare ***** válasza:

Hetes, az a gond, hogy a közmédia hírei kb. így viszonyulnak a valósághoz:


Beszéd: "Megtaláltuk Magyarország minden bajára a megoldást, holnaptól kolbászból lesz a kerítés, és ezt nem csak én mondom, de a Világbank is elismeri, ezért azt hiszem, ünneplésként megszoríthatjuk egymás kezét!"

Közmédia: Gyurcsány Ferenc ismét megszorításokról beszélt egy mai lakossági fórumon. Elmondta, örül a nyugati bankok Magyarországra vonatkozó értékelésének, melyek alapot adnak a megszorításokra. A bukott baloldal vezetője szerint a megszorítások Magyarországon ünnepet jelentenek.


Beszéd: Orbán kollega gyorsabban építi a kommunizmust, mint bármelyik rendszerváltás előtti vezető. Közben pedig a barátai vállalkozásai csak úgy gyarapodnak a közpénzből. A pár ezres Felcsútra pedig már repülőtér is épül.

Közmédia: Gyurcsány Ferenc is elismeri, hogy Orbán Viktor gyorsabban épít, a pénzt vállalkozásfejlesztésre fordítja és beszélt arról is a volt miniszterelnök, hogy az Orbán-kormány ideje alatt egyes magyar kistelepüléseken igazán komoly infrastrukturális fejlesztések mentek végbe.


Kb. ezért nem gondolom, hogy a közmédia korrekt lenne.

2014. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előző tökéletesen foglalta össze a lényeget. Én még annyival kiegészíteném, hogy az én szememben nem a közt szolgálja egy olyan csatorna, ahol embereket takarnak ki. Tudjuk milyen rendszerekre volt ez jellemző. A minap hallgattam egy hírt az RTL-en és később az M1-en. Mondanom sem kell, hogyan hallgattak el infókat és hogy manipulálták a valóságot, magyarán elhallgatták, hogy Pintérrel nem fogtak kezet. Gondolom erről sem hallhattál, mert te a "kiegyensúlyozottan" tájékoztató közmédiát nézed. Ha érdekel, hogy miért nézz utána és hallgasd meg, hogy mit mondott, az aki nem vette át. Pintér arca sok mindent elárult.
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

""Nem a baloldallal van baj, hanem azzal, hogy a köztévé Fidesz kézben van, és minden átír a Fidesz szája íze szerint.""


Ez egy akkora marhaság!

2014. febr. 28. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!