Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol a FIDESZ programja?

Hol a FIDESZ programja?

Figyelt kérdés
a fidesz szavazók pontosan mire szavaznak, ha nincs a pártjának programja?
2014. febr. 26. 08:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

30-as, nagyon szelektíven emlékszel, Varga mondta, hogy csontvázak vannak a költségvetésben, aztán kiderült, hogy nem volt semmi, Kósa Lajos kezdte, hogy görögországi a helyzet, aztán szállt el a forint, nem előtte


csak gondoljunk bele, hogy lehetett ekkor csődközelben, amikor imf hitelt kapott az ország?


ezek elemi tételek, nem is értem, hogy mit vitázunk róla

2014. febr. 26. 15:34
 22/25 A kérdező kommentje:
20-as, bocs
2014. febr. 26. 15:35
 23/25 anonim ***** válasza:
Én meg arra lennék kíváncsi kérdező milyen recesszióról beszélsz .Nem útálok semmit jobban mint ha hazudik valaki.Szerinted elhiszi neked valaki mikor a hírekben meg az ellenkezője van?
2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"csak gondoljunk bele, hogy lehetett ekkor csődközelben, amikor imf hitelt kapott az ország?"


hányszor is kaptak a görögök hitelt mióta csődbe mentek???

2014. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

Elmondom miért szavazok a Fideszre:


1: Szimpátia.

2: Jobboldali vagyok.

3: Nem kedvelem az Összefogás képviselőit.

4: Van néhány gazdasági adat ami biztató!

5: Lassan, de beindult a gazdasági növekedés!

6: Egyenesen felháborít at ellenzék viselkedése, miszerint sokszor diktátorként emlegetik Orbánt, elmondják, hogy Magyarország egy diktatúra, szóval nekem ez nem jön be, legalább annyit ismerjünk már el, hogy mind két fél DEMOKRATIKUS!


Programot nem ismerek, de remélem nyernek, és remélem nem leszek lepontozva, hiszen csak őszintén leírtam a véleményem. :)

2014. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!