Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ellen miért nem?

Orbán ellen miért nem?

Figyelt kérdés
Fletó ellen "fellázadt" 2006-ban a nép, Orbán hazugságai ellen miért nincs "lázadás"? Talán ez a gyávaság a diktatúrából (igen, nem elírás, mert bujtatott formában az van, viszont ennek társadalmi jelei már nem sokáig rejthetöek) adódó megfélemlítés miatt van? (pl bizonyos munkahelyek ellenörzik a dolgozók fb oldalát, politikai kommentjeit stb.)
2014. febr. 19. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
8# Mert mit kellet volna érteni azon mást, hogy "elkurtuk", "hazudtunk éjjel-nappal"?
2014. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert az emberek jól élnek, néhány adókerülőnek rosszabb lett, de aki szegény volt, annak nem lett rosszabb, pedig a baloldal már vizionálta az államcsődöt és a Görög sorsot.
2014. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azért nem lázad a nép,mert annak idején kibukott pár dolog,és nem az öszödi beszédre gondolok,hanem hogy megduplázták az államadósságot,meg sokat romlott HIRTELEN az ország állapota.

A válaszom az ,hogy a fidesz döntéseit csak később lehet majd érezni,és ez az oka.

Azért lenne jó ha maradnának,mert ŐK VIGYÉK EL A BALHÉT!!

Ha más nyerne a választáson akkor az lenne ,hogy miatta alakult ki ami kifog.Így ha nyernek én "részben"ezért örülök!!

Ma kaptam 1 olyan választ,hogy ha Jobbik nyerne 500-ft lenne egyből a euro.Miért?Mert így nem annyi lesz?

Kár itt vitatkozni,mert a fidesz nyer megint!!

Ja,én nem vagyok fideszes!!

2014. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Gyurcsány ellen sem a magyarok lázadtak, hanem a lefizett csürhe.
2014. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltűnt-e már valakinek, de Orbán 2010ben Görögországhoz és Portugáliához hasonlóan nehéz helyzetben volt. Sőt államcsődöt vártak tőle, az imf hitel nélküli életet, pedig elképzelhetetlennek tartották a szakértői kormányok. Ma a szakértőnek mondott kormányok sorra tartják az Európa legsikertelenebb országának kijárt címeket. Még Magyarország csendesen, nemet mondott az imfnek, piacokról fizeti hiteleit, mint bármelyik normális ország (pl németek vagy a lengyelek) és ami a legmeglepőbb idén már jobb számokat tudtunk produkálni legtöbb mutatóban, mint a Szlovákia. Szlovénia, Csehország, pedig még mindig recesszióban van már 3. éve.
2014. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15.

Azért Orbán magánnyugdíjt tapsolta el,és nem a semmiből oldotta meg!!

2014. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"8# Mert mit kellet volna érteni azon mást, hogy "elkurtuk", "hazudtunk éjjel-nappal"?"

Na pont erről beszélek. :)))

2014. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#13! Te egyben tévedsz. A balhét mindig a tömeg viszi el. Akár akarja, akár nem. De ezt nem kell nekem elhinned. Elég, ha a saját bőrödön egyszer megtapasztalod.
2014. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előttem szóló!Sajnos igaz amit írsz.
2014. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!