Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 14 évesen hogy lehetséges,...

14 évesen hogy lehetséges, hogy érdekel a politika?

Figyelt kérdés
Szoktam politikai folyóiratokat, illetve újságokat olvasni, előreláthatólag a politológus szakmát tűztem ki célnak. Azért kérdezem, mert az osztályomban senkivel nem tudok erről beszélni, hiszen mint az köztudott, eléggé ritka a politika iránt való érdeklődés ilyen korban, legalábbis szervesen.

2014. febr. 16. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az agyad erre vevő.
2014. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezzel eddig is tisztában voltam :) De azért akkor sem az a ,,sztenderd" ilyen korú fiataloknál.
2014. febr. 16. 15:46
 3/20 anonim válasza:
76%

Vannak akik túlerőltetnek valamilyen témát...De,hogy 14 évesen.14 évesen ez nem szokás.

Ha érdekel ez a téma akkor beszélgess idősebbekkel,hogy többet megtudj.De vigyázz sokan teljesen felháborodnak és kikelnek magukból,ha ilyen témáról kezdenek beszélni.

Felnőtt korodban már biztos,hogy annyira kened-vágod a politikát,hogy biztos találsz megoldást magyarország politikai ügyeire és problémáira.

Tehát ne merengj azon, hogy furi vagy,mert ebből mindenképp jól fogsz kikerülni.

2014. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok, engem is 14 évesen kezdett érdekelni a politika, annál is inkább, hogy föci-töri orientált vagyok. Rajtam kívül még két oszt. társamat érdekli, velük szoktam beszélgetni erről, de nem erőltetem, mivel ebből nagyon megárt a sok. :) Tényleg csak az aktuális dolgokról váltunk pár szót, de az osztálytársaink rögtön úgy állnak hozzá, mintha mi egész nap csak erről társalognánk. Szerintem ne beszélj felnőttekkel a politikáról, mert csak le leszel cseszve, hogy ,,gyerek ne politizáljon,, , én legalább is mindig így járok...

Olvasgass, hogy alakuljon a saját világképed (nekem rengeteget változott az elmúlt több, mint fél évben), meg ha találsz hozzád hasonló korosztályban érdeklődőt, vele beszélgess erről, de felnőttekkel nincs értelme, mert sokuk meg van róla győződve, hogy az ő ,,élettapasztalatának,, köszönhetően ő mindent jobban tud...

2014. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne lény politológus, a legnagyobb kamuszakma a világon.
2014. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, és érdekel a politika. Ha szeretnél beszélgetni, írj privátot!
2014. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Valószínűleg nincs csajod.

Engem is csak addig érdekelt,aztán felkeltette az érdeklődésemet a biológia...

2014. febr. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van csaja, akkor mellette nem érdekelheti valami egészen más?
2014. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
14 évesen már bocsánat, de akkora baj lenne, hogy nincs barátnőm? Mondjuk a mai világban ez már nagyon cinkes lehet...
2014. febr. 17. 17:51
 10/20 anonim ***** válasza:
A politika mindenkit kéne hogy érdekeljen. Az határozza meg az életünket.
2014. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!