Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki vagy kik irányítják a...

Ki vagy kik irányítják a pártokat?

Figyelt kérdés

Sokan azt hiszik, ahogyan én is azt hittem hogy a politikusoknak, vagy akár egy politikai párnak is szabad önrendelkezése van.

Valójában ez egy sokkal összetettebb dolog és a "valódi hatalom", amikről ritkán vagy szinte sosem tesznek említést mindig a háttérben marad.

Gondolok itt például akár nemzetközi pénzintézetek, IMF, A Rotschildok, Rockefellerek, Wardburgok résztulajdonában álló bankoknak, amik gyakorlatilag pontra meghatározzák egy ország, vagy akár egy egész unió lépéspontjait.

Magyarul mindenkinek meg van kötve a keze,

és megjegyzem - nem érdeke bármely nagyvállalati vezetőnek, bankárnak az hogy egy országnak, egy pártnak saját rendelkezés legyen saját törvényekkel, önfenntartó gazdasággal.

Függővé kell tenni a gazdaságokat, nincs az hogy az ország megtermeli a saját önfenntartásához szükséges javakat, hanem a privatizált nem is magyar tulajodban lévő vállalatok, piócák gyakorlatilag kiszipolyoznak az országból.

De senki nem beszél erről nyíltan.



2014. febr. 15. 22:27
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy kényszerítenek minket erre a rendszerre? Mi tiltja, hogy másképp legyen? Szerintem csak a többség beletörődése és passzivitása, amivel vissza lehet élni, és meg is teszik.


A jelenlegi közjogi rendszer a pszichopaták és a szélhámos gazemberek feldúsulásának kedvez, a kiválasztási rendszer kontraproduktív. A pártok ebben a közegben jönnek létre, és ez determinálja is a pályafutásukat. Demagógia, lebukás, majd végül csak azok maradnak, akiknek elvakult szurkolótáboruk van, és az nem tágít mögülük, bármi is történjen.


Az igazi hatalomgyakorlásra az képes, akinek sok pénze van, mert egyszerűen megveheti, amit akar. Politikusokat, pártokat, kormányokat, iparágakat. Mivel korruptak, és/vagy zsarolhatók, nem olyan nehéz ez. Egyébként nem is kell olyan nagy halnak lenni, országos, és általában városi szinteken is vannak kisebb halak, akik rájöttek, hogyan működik ez a rendszer.

2014. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Köszöntelek köreinkben ifjú megvilágosodott. 2012-óta aktív ellenállás szerveződik. A világ minden részén jelen vagyunk és hangot adunk az igazságnak. Az internetnek köszönhetően több közösségi oldalon és fórumon jelen vagyunk. Kapcsolataink behálózzák az egész világot. Amennyiben akármilyen kérdésed van nyugodtan írhatsz nekem, a legjobb tudásom szerint szívesen megválaszolom.


Üdvözlettel: Dr. SántaKacsa

2014. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

A legszélesebb körű információs oldal az eltitkolt igazságokkal kapcsolatban magyar nyelven: [link]


Olvasgasd.


Dr. CsirkeMell

2014. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább ezt olvasd: [link]
2014. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Most legalább kimondtad az igazat. Végre egy ember, aki szembement a rendszerrel. Aki vette a bátorságot és igazi individumként zászlójára tűzte a kisemberek igaz ügyét.
2014. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Külföldi, zömében zsidó érdekkörök (a Jobbikot leszámítva).
2014. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Rotchild, Rockefelleres dolog szerintem ennél összetettebb.Nekik max az USA-ban van befolyásuk.
2014. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe Makepeace ***** válasza:

Inkább úgy kellett volna föltenni: mi vagy mik irányítják!

70% pénz, 20% hatalommánia, 10% meggyőződés.

Nagyjából ez igaz a magyar pártokra sajnos...

2014. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!