Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszed, hogy a Lottó 5-öst...

Elhiszed, hogy a Lottó 5-öst nem egymás közt osztják szét a politikusok?

Figyelt kérdés

Valamikor Kerényi Imre mondta a HÍR TV-n a műsorában, hogy az akkori MSZP-SZDSZ kormány a Lottó 5-ösöket egymás közt osztja szét és nem közembernek fizeti ki.


Én is hihetőbbnek tartom, hogy az Elit egymásnak osztja szét, mint azt hogy egy átlagembernek kifizessenek milliárdokat. Te el tudod hinni, hogy amennyire semmibeveszik, lenézik (panelproli, tanuljunk meg kicsik lenni stb) az átlagembert hagyják nyerni ? Kifizetnek nekik pénzeket ?


Szerintem a gép érzékeli milyen konbinációval nem játszott senki és mint egy bűvészmutatvány a sajátjukét sorsolják ki és osztják el egymásnak a mindenkori hatalom. Ez is olyan politikai egymás közt fusi susmus. Szerinted?


2014. febr. 14. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem a gép érzékeli milyen konbinációval nem játszott senki és mint egy bűvészmutatvány a sajátjukét sorsolják ki és osztják el egymásnak a mindenkori hatalom."


A kézi húzás esetében hogy csalnak akkor szerinted?

2014. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felmelegített/lehűtött golyókat szoktak mondani. Én nemtom. :P Nem lottózom úgyhogy engem nem károsítanak meg vele.
2014. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs értelme ilyen aprópénzzel pötschölniük. Sokkal jobban kitaposott törvényes utak is vannak. Csinálnak egy Katipeti BT-t és vagy tanácsadói díjakat vagy bármilyen kamumelóért el(sem)végzett munkáért mehetnek a milliók folyamatosan. Közbeszerzési határ 25M, most olvastam hogy vmi politikus lánya -nem jut eszembe, melyik féreg volt, de mindegy is- 24,9M-t kapott csapatépítés néven. Most akkor mi értelme törvénytelenül lopni? Annyival nem több a lottólé sem, pláne ha osztoznod kell. Ilyen 24,9M-s mutyit meg vég nélkül lehet lapátolni.
2014. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
^Így van.
2014. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nincs értelme ilyen aprópénzzel pötschölniük. "

Ezek a kisgyermek kezéből a nyalókát is...

2014. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek, ha sokkal több energia és apparátusbefektetéssel képesek ennél kevesebb pénzt sikkasztani, akkor ennél könnyebben nem tennék meg ?


Ha figyelik elméletben a képviselők vagyonát, azaz nyomonkövetik a vagyoinosodást honnan tudott Simon Gábor ennyi pénzhez jutni?

2014. febr. 19. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelik. Ennyi. Eddig még szabályos talán egy se volt. A képviselők is inkább cirkuszt csinálnak belőle. Összevissza ugrálnak a vagyonok, mindenféle szankció nélkül. Simon ha nem osztrák, hanem svájci számlát nyit, megússza. Most Fideszes bírók vannak, ezért előveszik. A Fideszeseket nem vizsgálják.
2014. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Simon nagyot szakitott az osztrak lotton....persze ez nagyon ritka eset. Legtobb politikus nem lottozik, biztosra utazik a Nokias dobozos jatekkal
2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem is így van.Ezt már régóta így gondolom,azért nem is lottózom. Esetleg a hatost mert ott kisebb a tét.Hátha az "megnyerhető".Pont ezen gondolkoztam a minap,h akkor mit kéne játszani. Nem hiszem,h ez aprópénz lenne bárkinek is....
2014. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!