Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bedugaszolta az Eu végre a...

Bedugaszolta az Eu végre a cionágyút Jeruzsálembe? Csoda történt, vagy valami elkezdődött?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 8. 22:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%

"Viccből írtam, nem gondolod, hogy ilyet valaki komolyan gondol? Bár ma már semmin sem szabad meglepődni, de ez csak gúny volt."


Én is jártam már így ezen az oldalon. Nem tudok olyan nyilvánvaló marhaságot beírni a nagy zsidó világösszeesküvésről, hogy némelyik jobbikos ne vegye komolyan. Egyszerűen az ő agyukban nem működik ez a funkció, nem képesek szétválasztani a nyilvánvaló ökörségeket a komolyan vehető gondolatoktól. Ha a zsidók befeketítéséről van szó, bármit elhisznek.

2009. dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Baj van a fejekben, úgy látom!


Az hogy az Eu végre hitelt ad az általa delegált (Goldstone) jelentéseknek, és nem a lobbi érvényesül. De az is egy jó jel lehet hogy az USA tökéletesen cion elkötelezettségének is ellen áll. „ Ugye senki nem akarja kétségbe vonni, hogy USA elnök nem lehet senki, akire a gazdasági élet gerincét jelentő USA zsidóság nem bólint? „ Ha valami haszna van az átlag ember számára a világ vállságból, az talán a média zsidó uralmának lebomlása, és eltolódása egy reálisabb tájékoztatás felé. Nem vagyok képes megérteni azokat, akik úgy vélik még ha árnyaltan vagy burkoltan, hogy a zsidóknak joguk van ölni a Palesztinokat.

Csak gondoljanak bele, a volt Pannónia területén is vannak bizonyítékok, hogy mát a honfoglalásunk előtt is éltek itt zsidók, aztán egy szép nap arra ébrednénk hogy tőlünk teljesen független erők azt mondanák. „Holnaptól megkapják a zsidók a Dunántúlt.”

Budára beköltöznének a zsidók és folyamatosan lőnék Pestet és az embereket csak mert nekik szükségük van a területekre!


A másik téma.

Nem csak a zsidók akarnak felvásárolni, bennünket. Az viszont tény hogy a zsidók gondolkozásához közel állnak az efféle törekvések. Nálunk is sok változás fog történni 10-20 éven belül amit az éghajlatnak köszönhetünk, de élhető ország maradunk.

Viszont a mai óceán, vagy tengerpart mellett élő népek, élükön Hollandia, Dánia stb, és az egyéb éghajlati hatások miatt ellehetetlenülő országokat illeti, nagyon fel fog gyorsulni az elvándorlás. „érthető”. Persze az nem megoldás hogy mindenkit ki akarunk rekeszteni!

Viszont az sem hogy a nyugati árakhoz képeset „bagóért” adjuk oda az életterünk egy részét.

Ahogy az sem hogy olyan helyzetet teremtünk önmagunknak, hogy mi legyünk hátrányos helyzetben a „ klimabevándorókkal” szemben a saját szülőföldünkön. „ ezzel sem lehet gond”

Ha pedig törvényi utón tudunk csak érvényt szerezni, a gazdasági hátrányunknak, akkor nincs min gondolkodni, törvényeket kell hozni!

2009. dec. 9. 09:09
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

"Nem csak a zsidók akarnak felvásárolni, bennünket."


Felvásárolni bennünket? Téged is meg akartak venni? Mennyit ajánlottak?


Több konkrétumot, kevesebb delirium tremenses lázálmot!

2009. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
Értem 3 milliót fizettek volna, de mondtam, hogy bagóért nem vagyok eladó, 50 millkáért odaadom magam, azt mondták átgondolják.
2009. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Felvásárolni bennünket? Téged is meg akartak venni? Mennyit ajánlottak?


Több konkrétumot, kevesebb delirium tremenses lázálmot!


Fáj hogy te nem tudsz csak belőve, firkálni? Te soha nem tudtál gondolkodni vagy csak a szer teszi?


Nem akarnak, már csaknem meg is tették. De nem csak velem, veled is!

Pontosan ez a lényeg, hogy meg sem kérdezik tőled hogy eladó vagy-e! Minek tennék?

Elég ha az életfenntartásaid lehetőségeit alakítják a saját hasznukra, és már is megkaptak anélkül hogy akár egy szót is szóltak volna hozzád, sőt nem is rajtad múlik hogy megvettek vagy sem, mert a politikusaink az igazi „rabszolga kereskedők”! Te mennyi hitelt vettél fel az IMF től? Ja semennyit, de még is neked is fizetned kell, ez nem tűnt fel? Ahogy az sem hogy ők mondják meg hogy mit is csinálhatunk.

Honnan kapják az emberek a fizut „áttételesen” a gazdaságból, a piacról, amit már nem a magyarok irányítanak. És hol is költöd el a pénzed, „ áttételesen” a gazdaságba, a piacon, ami a külföld kezében van.

Ha elindulnak a hollandok tanyát venni az országunkba, tudnak a magyarok versenyezni velük, hogy a legjobb telkeken a legjobb házakat ki is vegye meg? Aztán mikor letelepedett ki is fog kinek dolgozni?

Tudod mindig a tőke határozza meg a fizetést, és nem a nyuszi viszi a puskát!

Az az, azt csinálnak itt amit akarnak, a lehetőségeik sokszorosai a mienknek, szinte 100% hogy te dolgozol majd nekik és ők határozzák meg a te fizud, amit szépen oda adsz nekik mikor tőlük vásárolsz az ő álltaluk megszabott árakon. Akkor mi is vagy te? Ja TE? OSTOBA!!!!!!!

2009. dec. 9. 10:11
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

Palesztin kérdésben talán tényleg a 67es határok visszaállítása lenne legjobb:

Ciszjordánia Jordániáé, Gáza Egyiptomé, ők meg majd a saját eszközeikkel kezelik a palesztin problémát - ahogy tették is 67 előtt.


Kár, hogy sajna - nem véletlenül -egyik sem akarja visszakapni ezeket a területeket.

2009. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Valahol megértem az amerikaiakat a közel-kelettel kapcsolatban, hiszen az egész valuta koncepciójuk az olaj elszámolásán alapszik, ami messzire mutat. Hiszen nem véletlen hogy a zsidókkal akkora a szinergia.

Egyszerűen nem érdekük hogy pld az Eu üzleteljen az arabokkal, hiszen akkor az € csökkenti a $ értékét.

Ahogy érdekük az is hogy ők legyenek jelen „ csendőr” szerepben a közel-keleten hiszen ha átállna az olaj € elszámolásra akkor a gazdaságuk összeroppanna. De ez nem jogosíthatja fel az USA t hogy más országoknak beleszóljanak a belügyeibe, csak azért hogy nekik gazdaságilag jó legyen.

Az meg egyenesen vicc hogy katonailag akarnak coca-colára kényszeríteni országokat egyfajta zsidó mázzal leöntve. Ha most kivonulna az USA a közel-keletről akkor is kellene 20-30év mire egy természetes rend kialakulna a térségbe.

2009. dec. 9. 11:24
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szórakoztatóak az írásaid, nem akarod elküldeni valamelyik humormagazinnak?
2009. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
81%
Én pl szeretem a Pepsit, hazaáruló vagyok?
2009. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
71%

Feltettem egy egyszerű kérdést, mire kaptam egy hosszú, zavaros, de a kérdésemre nem vonatkozó választ.


Megismétlem a kérdést: téged mikor, kik akartak megvenni vagy vettek meg, mennyiért? Erre válaszolj.

2009. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!