Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik vagy az...

Szerintetek a Jobbik vagy az LMP nevezhető inkább viccpártnak?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkettő elég komolytalan, de az LMP jobban.
2014. febr. 13. 20:15
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
2%

"Az a legviccesebb, hogy a többiek próbálják lejáratni a Jobbikot és az LMP-t, mert tele a gatya."


MUHAHAHAHAHA, mitől lenne "tele a gatya"? A fidesz meg az mszp mellett mindkét említett viccpárt politikailag súlytalan. Ötödannyi nemzetközi, tizedannyi belső támogatottságuk van.


A jobbik a magyar emberek rasszizmusára, meg az elvtelen, betarthatatlan ígérgetésre épít, az LMP meg még csak azt se tudom, mire. A világon semmi konkrétum nincs a kezükben, mostanában csak a Paks II-t fújolják, ezt viszont minden gondolkodni képes ember körberöhögi.


Ha rajtam múlna, egyazon lámpaoszlopon lógna Schiffer, meg Vona-Zázrivecz betyár úr is.

2014. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%
MUHAHAHA hát ezek aztán nagyon meggyőző érvek :D
2014. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
44%

sajnos nem nevezhető viccesnek amikor emberek lesznek öngyilkosok meg éheznek idióta politikusok miatt.


az lmp simán egy semmi, a jobbik meg egy gyerekes neonáci párt. mindketten el fognak tűnni a süllyesztőben, csupán annyi hogy a jobbik később, mert ez elégedetlenségre és a gyűlölködésre épít.

2014. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
#25: akkor legyél büszke arra, hogy a korrupciót támogatod :(
2014. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
3%

ma 14:11


Ha a jobbikra szavaznék, vagy az LMP-re, akkor is a korrupciót támogatnám, de még mellé pártként is gyalázatos lenne a választásom. Természetesen nem szabad elhinni Vonának, hogy a jobbikos politikusok nem szegnek törvényt, nem lopnak, csalnak, hazudnak. Az LMP-ről ne is beszéljünk, már az SZDSZ korszakukban elveszítették minden gondolkodni képes ember bizalmát.

2014. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
4%

Egyébként nem én gondolkodom így egyedül, neki : "ma 12:41" is felnyílt már a szeme, hogy egyáltalán nem olyan jó buli a jobbikozás, meg LMP-zés, mint ahogyan azt az átlagbirka tartja.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a tó a hülye.

2014. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 Astoria következik ***** válasza:
91%

#27: Igen, az ország 80% így gondolkodik. Amúgy milyen SZDSZ-es korszakról beszélsz? Mondj egy LMP-st aki tagja volt az SZDSZ-nek kérlek, egyet!


A Jobbik meg az LMP legalább még nem bizonyította, hogy korruptak, ezért adnék nekik esélyt, sőt ők az a két párt akik nyíltam támogatják a politikusok vagyonvizsgálatát, majd ha nem tartják be amit ígértek lehet őket ekézni, de eddig csak az MSZP meg a Fidesz hazudta végig az elmúlt 20 évet, elérve, hogy lassan Románia is leköröz minket gazdasági teljesítményben, a fél ex-KGST már így is megtette :(


Vannak szubjektív dolgok a politikában, de az, hogy eddig 0 Jobbikos és 0 LMP-st csuktak le korrupció miatt, míg a többieknél nem ez a helyzet, az objektív, pont, mint hogy 0 köze van az LMP-nek az SZDSZ-hez, a párt mszp-szdsz-s vonalas része már nincs a pártban, mert nem kértek belőlük...

2014. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nyilván nincsen és soha nem is lesz tökéletes párt, én most csak egy becsületesebbel is beérném.
2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
52%
Április 6.án kiderül ;)
2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
6%

#27: Igen, az ország 80% így gondolkodik. Amúgy milyen SZDSZ-es korszakról beszélsz? Mondj egy LMP-st aki tagja volt az SZDSZ-nek kérlek, egyet!



MINDEN MÁSODIK képviselőjük SZDSZ-tag volt. (pontosan 3 a 6 közül).


[link]

2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!