Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik vagy az...

Szerintetek a Jobbik vagy az LMP nevezhető inkább viccpártnak?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkettő elég komolytalan, de az LMP jobban.
2014. febr. 13. 20:15
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
96%
10# Tudod nem minden pártnak vannak milliárdjai, hogy lefizessen mindent és reklámozza magát.
2014. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt akartam irni, hogy a kis pártok, mint az LMP nem rendelkeznek akkora vagyonnal, hogy állandóan ők folyhassanak a médiából, épp ezért nem lesz esélye egy kicsinek megerősödni, mig a Fidesz millárdokat szór el a kampányban, addik az LMP ennek max 1-2%-ával rendelkezik, emiatt nincs saját TV-jük, mint a nagyoknak...
2014. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
40%
Jobbik. Csak elég elolvasni a hülyeségeket, amiket összehordanak a programjuknak nevezett akármiben.
2014. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
97%
Az a legviccesebb, hogy a többiek próbálják lejáratni a Jobbikot és az LMP-t, mert tele a gatya.
2014. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem mindegyik pártunk egy nagy vicc.

Vagy baromságokban hisznek vagy egyszerűen csak nem veszik komolyan a munkájukat és lopnak helyette.

2014. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
27%
Vagy ami még rosszabb: mindkettő.
2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
41%

"Az a legviccesebb, hogy a többiek próbálják lejáratni a Jobbikot és az LMP-t, mert tele a gatya."


Részemről nem igaz. Nem félek attól, hogy a Jobbik nyer, mert erre az esély kb. 0. Nem kell azt lejáratni, megteszi saját magától és a hívei által.

2014. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
35%
LMP.. de a legpoénabb a DK és az "Összefogás".. rajtuk minden nap lehet röhögni, erre a célra felelnek meg körülbelül.. komédiások.
2014. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 MolotovPunk ***** válasza:
85%

Szerintem jelenleg parlamentben LMP a legnormálisabb ellenzéki párt.A legnagyobb vicc a fidesz.Kormányzásuk alatt is úgy viselkednek,mint ha ellenzékben lennének.Mindig harcolni akarnak...Kabaré a rezsi harcuk is...

A Jobbik tényleg szerintem is tünetpárt.Egyébként pont ma került kezembe egy jobbikos választási reklám.Elolvastam felsorolt pontjaikat,volt 1-2 nagyon jó indokolt program,de pontok nagy része hatalmas blődség volt,mármint olyan dolgokat is leírtak amik megvalósíthatatlanok (legalább is ebben az országban biztos.)

2014. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
92%
Az a vicces amúgy, hogy az LMP-t sokan tájékozatlanságból nem szeretik, mert fogalmuk sincs róla, hogy mi a programja most, hogy a párt MSZP barát fele kivált és beállt Bajnaiék mögé. Összemossák őket a baloldali összeborulással, pedig már csak pont azok maradtak a pártban akik ezt kizártnak tartják. Tájékozódjunk egy kicsit választások előtt, én is megnézem a kisebb pártok prográmjat (a nagyokét beletolja az arcba a média :S) mielőtt szavaznék, tegyetek ti is igy, nagy a tét!
2014. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!