Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez csak szerintem nem vicces?

Ez csak szerintem nem vicces?

Figyelt kérdés

[link]


Akármennyire le akarja égetni a bal oldal emiatt a Fideszt, erre az erőműre tényleg szükség van, és az oroszok tudtak a legjobb ajánlatot tenni. Már Gyurcsány is tárgyalt az oroszokkal az erőműről. Én ezt egyáltalán nem tartom ezt a videót nevetségesnek.. -.- sőt szerintem szánalmas próbálkozás.. de úgy tűnik rajtam kívül mindenkinek tetszik, velem van talán a hiba?


2014. febr. 13. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Te, EZ a JOBBIK szaktanulmánya PAKS II-ről :'D
2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Astoria következik ***** válasza:
92%

jól látod, ez tényleg nem vicces, de atémában egy kicsit komolyabb iromány melyben a BME kutatói vezetik le, hogy paks kb 30%-al drágábban bővül az indokoltnál, és ez a baj, mert azt nehéz vitatni, hogy szükslg van rá:


[link]

2014. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A baloldal nem azmiatt égeti a fideszt, mert nem kell paks2.

A baloldal azért égeti a fideszt, mert pályázat kiírása nélkül döntötte el a viktor, hogy a rosztatom fogja megépíteni paks2-t.

2014. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A baloldal azért is égeti , mert senki nem tudja, mit tartalmaz a szerződés! Még azok a Fideszes képviselők sem, akik megszavazták. A szerződést Orbán 10 évre titkosította!

Mi az, ami nem kerülhet belőle a nyilvánosság elé?

2014. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"... erre az erőműre tényleg szükség van, és az oroszok tudtak a legjobb ajánlatot tenni..." Ezt honnan tetszik tudni????? (Nem blablát, tényeket kérünk! Ja, hogy azt titkositották? No erröl van szo!!!)
2014. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvastam, ezt a 4 oldalt BME-től. Szégyen, hogy ennyi telik tőlük. Egy ilyen tanulmányt egy átlagos képességű középiskolás összeollóz a netről.
2014. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pl ez a mondat a "tanulmányból".

"Az orosz AES

-

1200 atomerőműblokkot alapüzemre tervez

ték, ezért gyors

teljesítményváltoztatásra alkalmatlan, míg a versenytárs PWR blokkok alkalmasak"


Ezek azt sem tudják mi az a PWR...Jelenleg PWR van Pakson! Az isten mentsen meg mindenkit a BME-től, hülyébb lesz aki onnan kijön, mint előtte.

2014. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dick Esmen ***** válasza:
Igazából az a baj,hogy ha nem mondanák,az embereknek fel se tűnne hogy mi a baj Paks II-vel.
2014. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem értenek a BME-nél az atomfizikához, az ugye semmit nem jelent, hogy az ország 3 nukleáris reaktorából az egyik ott van nyilván... Imádom, hogy annyira elvakult hivő valaki, hogy még akkor sem hiszi el a tényeket, ha szembe jönnek vele...
2014. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pakson amugy AES reaktor van, nem tudom honnan veszel mást


[link]


[link]

2014. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!