Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túli magyarok, Fidesz,...

Határon túli magyarok, Fidesz, vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
A Fidesz adta meg nektek a szavazati jogot, a Jobbik meg lehet, hogy lerohanja Erdélyt, meg Felvidéket.... nehéz dió, kéretik dönteni.

2014. febr. 10. 11:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen? Én felvidéki vagyok, és a Jobbikra fogok szavazni. Vagy tönkrevágnak titeket gazdaságilag, és akkor röhögök a markomba, hogy nem ott élek, vagy visszafoglalják a volt magyar területeket, és akkor is röhögök a markomba, hogy végre nem gyilkol minket a tetves szlovák. Vona megígérte, ha nem teszi meg, ugyanolyan politikusbűnöző, mint a többi.
2014. febr. 11. 13:39
 12/22 anonim ***** válasza:

"gyilkol minket a tetves szlovák"

ezt hogy kell elképzelni?miket művelnek?

2014. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző a szó szoros értelnében én igaz Erdélyben élek itt a tetves román gyilkolja a magyart.
2014. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
semmi irónia nincs a kérdésemben!tényleg szeretném tudni h milyen állapotok vannak a felvidéken és erdélyben!
2014. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ma 15:08

Felvidékről tudok nyilatkozni, Érsekújváron élek. Felpofoznak a nyílt utcán, ha magyarul mersz megszólalni. Az EU elvileg elintézte, hogy magyarul is lehessen ügyet intézni, ennek ellenére valami gikszer mindig becsúszik, mindig szopatnak rajtunk egyet, nehogy véletlenül időben útjára induljon az a hivatalos papír. AZ itteni magyar nyugdíjasoknak néha késve fizetik ki a nyugdíját, csakazértis alapon, mert nehogymá a magyar ugyanaznap kapja meg a pénzét, mint a szlovák. A nagyszüleim tanúsíthatják ezt. A gyerekeinket verik az óvodában, ha nem védik meg magukat. Próbáljuk magyar fenntartású óvodába meg iskolába adni őket, de ez persze nem mindenhol megoldott. De ezeregy ilyen dolog van, sorolhatnám holnapig.


"Kedves előző a szó szoros értelnében én igaz Erdélyben élek itt a tetves román gyilkolja a magyart."

Képzelem, Erdélyben is hasonló lehet a helyzet.

2014. febr. 11. 15:26
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha annyira gyíkónnak titeket akkor hogy vagytok még ennyien mert pl tavaly többszáz milliárdot szúrt el a kormány hogy az életképtelen szlovák román meg egyéb putris népknek küldözgesse a segílyt.
2014. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jobbik a szavazatotokért egy valamiféle világháborút igért?? Valami csodás kilátások, nem mondom.
2014. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

ma 15:42

Abból mi nem láttunk semmit. Nekem egy fillért nem ad a szlovák kormány amiért magyar vagyok, helyette felpofoznak az utcán.

2014. febr. 11. 18:36
 19/22 anonim válasza:
51%
Lehet, hogy a Fidesz adott nekik szavazati jogot, de leginkább a Jobbik foglalkozik velük, kijárnak értük külföldre (nemcsak a Kárpát-medencében!) és Jobbik-irodákat nyitnak (legutóbb Szabadkán) valamint a Jobbik az, amelyik a NEMZETÉRT, a magyarság egészéért áll ki, védelmezve azt, tartva bennük a lelket és a reményt, így elég sok határon túli Jobbik-szavazó várható, de remélem minél több és itthon is. Csak a Jobbik képes kihúzni az országot a bajból és erre programuk is van, amit az országjárásnál be is mutatnak (legutóbb a Nyugat-Dunántúlon).
2014. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

ma 00:48


Érjék el azt, hogy Szlovákia, ez a kamuország, ne mocskolja, üsse-verje a magyart, ne kelljen félelemben élnünk a saját történelmi területünkön az ilyen szláv férgek miatt. Na ha ezt Vona úr valahogy meglépi, akkor le a kalappal.

2014. febr. 12. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!