Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor hogy számolná fel...

Vona Gábor hogy számolná fel az iskolai agressziót?

Figyelt kérdés

Csak azért mert szerintem minden iskola tele van problémás gyerekkel, most egyenként odamegy hozzájuk v mi ?

Mer ha csak nem zár be minden iskolát akkor ez csak egy vicc. Pláne 2 nap alatt.

Személyes tapasztalat, ilyen esetben az iskolák nem csinálnak semmit.

Söt felőlük aztán kést, pisztolyt mindent be lehet vinni.


Szóval ?



2014. febr. 3. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

milyen 2 nap alatt ? tudtommal azt ígérte hogy 2

hét alatt

2014. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 2 napot olvastam
2014. febr. 3. 14:51
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Benne van a Jobbik programjában. Kizárná őket az iskolarendszerből.
2014. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Valóban csak egy vicc a javaslata.
2014. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

problémás gyerek=cigány gyerek

és a jobbiknak amúgy is cigány ellenes a politikája, gondolom ezzel akarja megoldani..

ami mellesleg nem volna egy hülyeség.

2014. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Írnának egy nemzeti tantervet, a személyi állomány igencsaknemzeti pedagógusokból állna, akik nebulók számára mindennélnmezetibb tananyagot adnák át a mostani héber behatással megáldott szocionista liberálbolsevik katyvasz hely. Ez már önmagában elfojtja még a bűnözés csíráját is minden igazjómagyar lelkében, de mint tudjuk nem csak belőlük áll az ország. Az ilyeneket már az önmagában is félelmetes (és a hazai foglakoztatási adatok alapján) ismeretlen eredetű biztonságiak, akik a diákok bűnelkövetési hajlandóságát amúgy is elhanyagolhatóvá teszi, szűrik ki és akadályozzák meg hogy a problémás elemek tönkretegyék osztálytársaik életét. Ezenkívül a tanárnak is engedélyezett a szélesebb eszköztára a fizikai és érzékenyebb fenyítésnek, amiknek évmilliós tradíciói vannak, a liberális és dekadens neveléspótlékhoz képest.


A magyarokkal sorsközösséget nem vállaló egyebek, kik szükségszerűen a magyar társadalom által elfogadott normarendszerbe betagozódni képtelen részét, ha kispályás még egy speciális elkülönített helyre viszik, ahol a fent említett módszereket hatványozott erőkkel folytatják 24/7, mert többnyire ezek az intézmények valami kollégiumszerűségek lesznek. Az elkülönítés végrehajtható iskolán belül és kívül Ha még ettől sem javulna meg, a nemzet és a társadalom megátalkodott ellensége az újonnan felhúzott fiatalkorúak börtönébe kerül, vagyis lemond róla a társadalom. Más nemnemzeti mintakövetések folytán szükségszerűen bűnöző lesz és a szigorúbb és nemzetibb törvénykezés rövid úton egy életre kivonja őt a társadalom vérkeringéséből.

2014. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

"Írnának egy nemzeti tantervet, a személyi állomány igencsaknemzeti pedagógusokból állna, akik nebulók számára mindennélnmezetibb tananyagot adnák át a mostani héber behatással megáldott szocionista liberálbolsevik katyvasz hely. Ez már önmagában elfojtja még a bűnözés csíráját is minden igazjómagyar lelkében, de mint tudjuk nem csak belőlük áll az ország. Az ilyeneket már az önmagában is félelmetes (és a hazai foglakoztatási adatok alapján) ismeretlen eredetű biztonságiak, akik a diákok bűnelkövetési hajlandóságát amúgy is elhanyagolhatóvá teszi, szűrik ki és akadályozzák meg hogy a problémás elemek tönkretegyék osztálytársaik életét. Ezenkívül a tanárnak is engedélyezett a szélesebb eszköztára a fizikai és érzékenyebb fenyítésnek, amiknek évmilliós tradíciói vannak, a liberális és dekadens neveléspótlékhoz képest.


A magyarokkal sorsközösséget nem vállaló egyebek, kik szükségszerűen a magyar társadalom által elfogadott normarendszerbe betagozódni képtelen részét, ha kispályás még egy speciális elkülönített helyre viszik, ahol a fent említett módszereket hatványozott erőkkel folytatják 24/7, mert többnyire ezek az intézmények valami kollégiumszerűségek lesznek. Az elkülönítés végrehajtható iskolán belül és kívül Ha még ettől sem javulna meg, a nemzet és a társadalom megátalkodott ellensége az újonnan felhúzott fiatalkorúak börtönébe kerül, vagyis lemond róla a társadalom. Más nemnemzeti mintakövetések folytán szükségszerűen bűnöző lesz és a szigorúbb és nemzetibb törvénykezés rövid úton egy életre kivonja őt a társadalom vérkeringéséből."


Magyarul hazugsággal és hülyeséggel tömnék a szerencsétlen gyerekek agyát.

2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem csak a cigányok problémásak ezt hidd el nekem találkoztam én rengeteg magyarral is.


Ezt úgy mondom h én is az vagyok.

2014. febr. 3. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ki kell baxni a mocskos gyerekeket az iskolából.
2014. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem zárnák ki őket az iskola rendszerből...

értelem szerűen akik képtelenek viselkedni elkülönítve a többi problémással együtt tanítani. Mint ahogy egy fogyatékkal élő gyereknek(már ha olyan komoly a fogyatékossága), külön választjuk az átlagtól/normál diáktól. Egyrészt, hogy a hasonló teljesítményű gyerekek tudjanak a megszabott ütemben haladni.

És amint hajlandóak viselkedni, tanulni vissza is juthatnak a normál osztályba.

2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!