Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vona Gábor...

Mit gondoltok Vona Gábor legutóbbi évértékelőjéről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
visítottam a nevetéstől
2014. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
szívesen meghallgatnám őt is, mint a többit. egy linket tudsz adni?
2014. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Általános volt mint a legtöbb évértékelő. Béke, szeretet kooperáció, majd két mondattal később legyalulunk mindenkit a pályáról és kemények és megalkuvás nélküliek teszünk. Ez amúgy az összes ellenzéki párt(talán az LMP kivételével) elsütötte.


Aztán jó politikus elismételte a programpaneleket, meg lehetett hallgatni semmi olyasmi nem volt, amit eddig ne tudott volna bármelyik tábor, ahogy a többi párt is. Ugyanazokat a köröket futja le a magyar közélet már vagy húsz éve, csak a közvélemény optimizmusa már kifújt. A világ meg elhúzott mellettük.

2014. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 meszike91 ***** válasza:
Én csak az elejét láttam, de a magyartanárom szerint retorikailag gyengébb volt mint az ezelőtti beszédei.
2014. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

"visítottam a nevetéstől"


Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek azon, hogy milyen buta vagy...

2014. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú volt. Keveset beszélt a gazdsági elképzelésekről.
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Populista, demagóg, megalapozatlan állításokkal dobálózik és nemlétező ellenségek ellen vív szélmalomharcot, hülyének nézi a támogatóit.
2014. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Azzal már sokaknál nyert szerintem egy plusz pontot, hogy kijelentette, nem fognak belemenni a gyűlöletkampányba mint az mszp és Fidesz, hanem náluk ez a programjukról fog szólni.
2014. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!