Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt olvastad már barátom?...

Ezt olvastad már barátom? Siófok önálló városállam lesz?

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni!

[link] önálló városállam lesz


2009. dec. 6. 09:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
[link] önálló városállam lesz
2009. dec. 6. 09:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi. Amibe ezek Siófokon belekezdtek, az be is dőlt.
2009. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Mióta vagyunk barátok...?:)
2009. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ellenségeim, és barátnak tekintek mindenkit, aki nem ad az ellenkezőjére okot. Persze nem vagyok naiv, de nem kell ellenségnek tekinteni azt akivel esetleg nem értek egyet. De ok, ha neked nem tetszik akkor te mit szólsz hozzá „ nem barátom”?
2009. dec. 6. 09:57
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért a barát meg az ellenség között van pár átmenet. Egy ismerős se nem a barátom, se nem az ellenségem, hát még aki nem is az ismerősöm...?
2009. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Már megbocsáss a kérdésért, de honnan veszed ezt a nagyfokú baromságot? :)

A linken, ami megadtál, egy szó sincs ilyenről.

2009. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Tudod, ha majd nagy leszel, akkor megtanulod, hogy a barát nagyon értékes fogalom és nem fogod csak úgy mindenkinek osztogatni.

Azon kívül vannak, haverok, vannak ismerősök, vannak ismerősök látásból. És vannak akiket nem ismerek. Te is közéjük tartozol.

2009. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Még egy Jobbik-közeli oldal. Ráadásul semmit nem ír ilyesmiről...
2009. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjuk a "barát-nem barát" kérdéskört, én most - ha lehet - inkább a tartalomhoz szeretnék hozzászólni.

Amit belinkeltél, az egy keresési találat, amely a "Siófok" szó előfordulásait adja vissza. Jobban örülnék neki, ha valamelyik konkrét cikket mutatnád meg, mert itt nem találok semmi arra utalót, hogy Siófok városállam szeretne lenni.

2009. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Keresni akartam más írást is pld indexest de nem találtam.

Ha találsz más orgánumtól is anyagot akkor linkeld be, és ne hőbörögj hogy kurucos.

[link]

2009. dec. 6. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!