Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor beteg?

Szerintetek Orbán Viktor beteg?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon szoktam politizálni, csak a videókat elnézve Orbán Viktornak tényleg lehet, hogy van valami mentális problémája. Párttól függetlenül, ti mit gondoltok?

2014. febr. 1. 01:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok baloldali, de okosan csinálta.. Röhögött a tv előtt és Gyurcsány Ferencet próbálta bolondnak beállítani, amikor ő maga sokkal rosszabb. Orvosok válaszoltak, hogy a skizofrénia tünetei megfigyelhetőek rajta. A gyógyszerek miatti szájszárazság és arc, has puffadás. Persze mindenkinek más a véleménye erről, de szerintem nem állapot, hogy egy ennyire beteg ember vezeti az országot :(
2014. febr. 1. 11:11
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

"Orvosok válaszoltak, hogy a skizofrénia tünetei megfigyelhetőek rajta. A gyógyszerek miatti szájszárazság és arc, has puffadás."


Nekem is szárad a szám meg a bőröm. Akkor valószínű, hogy skizofrén vagyok?

2014. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
ne haragudj kérdező, de Gyurcsánynál nem tudom, hogyan lehet akárki rosszabb(talán Bajnai a liba pásztor), mert az a féreg fogta és kiárusította az országot, akik meg azon panaszkodnak, hogy minek ide reptér meg játszótér újítás, akkor elmondom, hogy azért, mert a drágalátos EU NEM AD pénzt másra kizárólag ezekre a vackokra és akkor legalább kihasználja, hogy valami fejlődés látszódjon, hogy minek a kínaiaktól a magas kamatú hitel? tán, mert ők nem szablyák meg, hogy mire költsük el, mert az EU ezt teszi. azért nem hozhatjuk helyre a magyar gazdaságot jelenleg, mert az EU nem engedi.
2014. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Dick Esmen ***** válasza:
62%
Szerintem beteg.De ez nem menti fel tettei alól.
2014. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lassított felvételeket elemezve még az ufókat is észre lehet venni ...
2014. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, meghalt Andersen, vége a mesének... Látod, még a orbánfóbiás bértrollok sem ugranak a mesédre.
2014. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

"a feleségét már akkor verte 98-ban"


Ezért utálja őt a fia. Ezt hallottam tavaly

2014. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Bele hü'ült a stresszbe azért van ekkora baj ebben az országban mert ő már rég nem alkalmas egy 2/3 os párt vezetésére kiskirályok uralkodnak akik mindent ellopnak ami mozditható.
2014. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem mese, és nem neked fogom pont bizonygatni.. nem egyszer kért apámtól rádióban segítséget a felesége :) Mert ők a felső szinten voltak. Mindegy, látom megjött a sok hívő és nem a kérdésre válaszolnak :) Mit is vártam..
2014. febr. 2. 02:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Az édesapád egy f. Szkalap.
2014. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!