Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mszp-jobbik? többi lent.

Mszp-jobbik? többi lent.

Figyelt kérdés

Egy vérbeli mszp-s, aki ha lehetett volna külön szavazott volna minden hajszálával is, okosan rájött h nem jó az mszp. És most eldöntötte h ugyanezt teszi csak jobbikkal.

kérdezem én:

MIÉRT?



2014. jan. 28. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
?
2014. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mszp- baloldali párt

jobbik- jobboldali párt

nekem nem jön össze a kettő.

teljesen baloldali "függőknek" hogy jön a jobboldal??

2014. jan. 28. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kiakarták nyírni a cigányok 200 forintért.
2014. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Eddig sem volt baloldali, ezután sem jobboldali, hanem egyes ígéretekre vevő az illető.

Az MSZP nem váltotta be az ígéreteit, a Fidesz nem váltotta be az ígéreteit (még többet hazudott), most jön a Jobbik. Akik szintén nem fogják beváltani az ígéreteiket, egyrészt mert a nagy részük eleve gyakorlatilag kivitelezhetetlen, másrészt meg csak a Fidesszel együtt tudnak kormányra kerülni, és akkor majd szépen megszűnik a párt, szétveri és bekebelezi a Fidesz, mint az MDF-et, MDNP-t, MIÉP-et, FKGP-t, stb.

2014. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Az MSZP soha nem volt baloldali párt. Az Európai Baloldal - Munkáspárt 2006 baloldali.
2014. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfigyelhető, hogy sok volt szoci lett Jobbikos.


Elég ránézni a Jobbik "térképére". Ahol ők erősödtek, ott az MSZP csökkent.

2014. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP-sek nagy részének semmi baja a rasszizmussal, sőt ők maguk is utálják a cigányokat.

Én inkább azt tartom furcsának, hogy az ilyenek az MSZP-hez húztak régebben. Sőt, a legtöbben a mai baloldaliak közül még mindig ki nem állhatják a cigányokat, ennek ellenére még mindig a nyíltan cigánypátyolgató baloldalra voksolnak.


Nagybátyám például nagy gyurcsányista, de legszívesebben agyonveretné a cigányokat, miközben a nagy példaképe ott harcol a jogaikért, ahol csak tud. El nem tudom képzelni, hogy az ilyeneknek mi van a fejében...

2014. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Abszurdisztánban semmi se meglepő.
2014. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!