Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell mindig mindent...

Miért kell mindig mindent letagadni, megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Most hallgatom a híradóban Mesterházy esetét a köteles bekiabálással, meg az összefogásos név hercehurcát. Miért kell a legkisebb bagatell piszlicsáré ügyből is nevetséges hazudozást csinálni? Tényleg nem tudja azt mondani, hogy "igen, ezt mondtam, nem gondoltam végig, hibáztam". Szerintem sokkal szimpatikusabb lenne.

2014. jan. 27. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok többsége még mindig azt szereti, ha uralkodnak fölötte. Az "uralkodó" pedig ne kérjen bocsánatot, hanem magyarázza meg, hogy neki van igaza. Mert ő az, akit isteníteni kell. Bizony a magyar emberek többsége nem szereti az emberarcú demokráciát, ezért is nincs ilyen az országban.
2014. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi ezt általános iskolában csináltuk... Emlékszem a végtelen vitákra, amikor már rég nem az volt a lényeg, hogy ki mit mondott, hanem hogy kinek van "igaza". De mi ezt kinőttük.
2014. jan. 27. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Így felfújni egy ilyen kis pitiáner dolgot! hát ehhez is kell ám rosszindulat rendesen. És mivan ha tényleg azt hallotta? ez eszetekbe sem jut? Na erről ennyit.
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
64%-os köszönöm, hogy lelkes baloldali kommentelőként reprezentáltad, amiről beszélek. Pontosan erről beszélek.
2014. jan. 27. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ezen mit kell kiakadni? És ha azt mondta? Szabad országban élünk bármikor bekiabálhatom azt hogy kötelet semmi rasszista vagy antiszemita beütés sincs benne!
2014. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván elszakadt az illetőnek a nadrágszíja, le akart csúszni a nadrág, és azért kiabált, hogy valaki tudna-e számára biztosítani egy darab madzagot, megkötni.
2014. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos itthon nem ez a kultúra terjedt el, hogyha hibáznak a vezetőink, elnézést kérjenek..

Lenne mit tanulni...

2014. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!