Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a javaslatod a...

Mi lenne a javaslatod a parlamentben, ha lenne rá egy lehetőséged a 2010es választások után?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
hazai termelők vállalkozások támogatása, nem pedig nyugati multik adókedvezménye.
2009. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
ezt az oldalt olvassák a politikusok is ?
2009. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak az életkörülményeit emelni, akik a vállukon viszik az országot./adófizető állampolgárok/ A többi mind ebből következik.
2009. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

Csak az lehessen politikus, aki vállalja, hogy hazugságviszgálóval "átvilágítsák", aki fedhetetlen, a legcsekélyebb korrupciós ügytől is távol áll.

Ha ebben az országban a politikai vezetők nem lopnának, akkor olyan szépen élnénk, hogy ihajj...

2009. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bumbi02 ***** válasza:
58%
képviselök száma 368ról lecsökkenteni mondjuk 100ra.. böven elég annyi "éhező" családot etetnünk:)) költségtéritést megvonni tölük talán a fizetésükböl tudnak venni szegények uj zakót... gazdagréteg megadóztatása.. sztem ezen lehetne spóróolni egyböl... csak ez ami sose lesz.. magyarországon a történelem során a nemességet sose sikerült megadóztanti. és most se fog menni h jelentösebben adóztassuk a "nemességet" a képviselök meg nem fogják leszavazni a költségtéritésüket.. de azért szép álom:)
2009. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát sok jó választ olvastam, többségükkel egyet is értek.

Többek közt azt, hogy a külföldi vállalkozásoknak is annyi, vagy mégtöbb adót kelljen fizetniük, és csak a magyar kis és középvállalkozókat támogassák, akik a munkahelyek kétharmadát biztosítják.


Nem segélyen tengetni akik nem akarnak dolgozni, hanem munka munka munka! A munkanélküliséget -10%ra csökkenteni, azaz az olcsó munkát külföldiek végezzék, de minden magyarnak legyen munkája. A TB járjon mindenkinek, ahogy Obama is újra ezt akarja odahaza. A szegény nyugdíjasoknak, legyenek szép éveik, mert végig gürizték az életüket, és aki legalább megéri, a nyugdíjas éveit, (úgyis kevesen vannak) kapják meg a megérdemelt pihenést. Aki pedig dolgozni akar, ne adóztassák agyon. Kevesebb adó, fellendülő gazdaság, és ugyanannyi összeg folyik be, mint amikor agyon van adóztatva, még a levegő is.

Ne legyen meleg házasság, legyenek normális családok.

A családi pótlékot én meg emelném inkább, mert fogyunk, és kell a magyar gyerek. De azok akik azért szülnek gyereket, hogy megéljenek, azoknak járjon kevesebb szerintem. Ne erre fájjon a foguk. Csak az kapjon családi pótlékot, akinek a gyereke rendesen jár iskolába, óvodába.

Szociális kártya maradjon.

A rendőrséget megerősíteni legalább tíz évre, hogy megszokja mindenki, hogy a szabályokat be kelljen tartani, és ne érje meg kockáztatni. Azt án később lehetnek kevesebben a rendőrök.

A Parlamenti képviselők számát én is csökkenteném, a számvevőszék erejét meg kell növelni.

Aki korruptan gazdagodott, vagy juttatott a haveroknak, azokat mind elszámoltatni. A rendszerváltásig visszamenőleg nyilvánossá tenni, ki miből lett ennyire bő lére eresztve.

A titkos szolgálat meg szerintem a titokminiszter, a miniszterelnök, és a köztársasági elnök alá legyen rendelve, és korrupció esetén tagadják meg a visszaéléseket. Szigorúbb átvilágítás!

A titokminiszter is legyen "A" kategóriás, vagy mi, tehát feddhetetlen!

Asszem ennyi jutott most eszembe. :)

2009. dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!