Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megnyerheti a választ...

A jobbik megnyerheti a választást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 18:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is legyőzik a baloldali kabarét, ha nyerni nem is fognak. Ilyen szerverezett és erős még sosem volt a Jobbik mint amilyenre most kinőtte magát, ez tény, pártállástól és ideológia nézetektől függetlenül.
2014. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
54%

De ők nem hirdetik, úgy mint az agresszív baloldal!

Sokan letagadják, mert félnek, hogy antiszemitának titulálják őket..ha kiderül a Jobbikra szavaznak!!!


A közvélemény kutatás is csak egyfajta befolyásolás.

2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
12%
Nagy az arc aztán megint jön a sírás meg a vergődés hogy ha nem jutnak be a parlamentbe. Egyébként meg nagyon kinőtte a párt magát újabban tényleg csak a fidesz koppincs. CSsak minek szavaznának a gyenge utánzatra ha ott az igazi is,
2014. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tudom melyik párt hogy áll, de 10 ből 2 ismerősöm büszkén vállalja hogy Jobbikra szavaz, 1 'ha már nincs más adjunk esélyt hozzaallassal'. Emellett az ismerőseim háromnegyede folyton leszolja a Fideszt.. Ettől függetlenül arra tippelek, hogy a fityusz nyeri a választásokat.. Majd meglatjuk mi lesz, kíváncsi leszek rá
2014. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%
A Jobbik elvesztette a lendületét. Egyáltalán nem tudták kihasználni, hogy a Fidesz az erőfölényével meg mert hozni egy csomó népszerűtlen döntést. Ennél jobb lehetőségük nem lesz még egyszer a megerősödésre. 30-40 %-on kellene állniuk, ha kitartott volna a lendületük.
2014. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
57%

A Jobbik egy nichts fieber párt.

Öreganyám keményebb és mozgékonyabb náluk.

2014. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
79%
Örülhet ha bejut és ez egy obijektiv nézőpont...
2014. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem tartották megukat ahhoz, amit 2010-ben mondtak, megmondták, Gábor is mondta, hogy azok mellett ugyan úgy kitartanak. Lehet máshogy, "lágyabban" tálalják a dolgokat, óvatosabbak, de a tartalom nem változott. Jó, akkor mondom, hogy szerintem. És ne felejtsük, hogy vannak a külföldiek is. :)

Nem tudom mi lesz, csak reménykedek. Mindenesetre majd meglátjuk!

2014. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
45%
A remény hal meg utoljára. Szükség lenne rájuk!
2014. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
28%

" büszkén vállalja hogy Jobbikra szavaz, 1 'ha már nincs más adjunk esélyt hozzaallassal'."

CSAK AZ ostoba ember szavaz így. Egy pártot a programja alapján kell megítélni -amivel kapcsolatban nem sok jót hallok a Jobbikról, főleg gazdasági vonatkozásban nem- nem pedig "adjunk esélyt, mert alanyi jogon megérdemlik". Mi van, ha a nagy esélyadásnak az a vége, hogy Te, meg a kedves családod éhezik majd a következő 10-15 évben?

2014. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!