Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik megnyerheti a 2018-as...

Jobbik megnyerheti a 2018-as választásokat?

Figyelt kérdés
a legtöbb fiatal körébe nagyon népszerű ez a párt

2013. dec. 17. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen irányba változnak, milyen programokat tudnak alkotni.

Ha "demokratizálódnak", akkor nem nyernek.


Nekem nem tetszik ez a turáni hülyeség, meg a palesztin tutujgatás.


De, sok dologban egyetértek a Jobbikkal.

2013. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

"a legtöbb fiatal körébe nagyon népszerű ez a párt"


A Fidesz népszerűbb. Ráadásul egyre kevesebb a fiatal.


Amúgy megnyerhetné, de nem Horthy-szobor avatással, keresztállítgatásokkal és rovásírásos helységnévtáblákkal.

2013. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Meglepne (kellemesen), ha nyerne, de sajnos nem hiszem, hogy fog. Túl nagy ellenszélben (ld. média) dolgoznak.
2013. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

én is fiatal vagyok (19 éves)

még tanulok, tehát nap mint nap beszélgetek velem egyidős emberekkel és az az igazság, hogy tényleg nagyon népszerű a Jobbik

a nem cigány fiatalok 90%-a biztos, hogy utálja a cigányokat és ezt a lehető legkomolyabban írom, nem túlzok

rengeteg olyan gyerekkel beszéltem már, akiket teljesen hidegen hagy a politika

engem sem nagyon érdekel, de ők szerintem azt sem tudják, hogy a Fidesz ezt megelőzően volt már hatalmon

mégis mind azt mondja, hogy igenis, ő elmegy szavazni és a Jobbikra fog voksolni, hogy megszorongassák a töküket

szóval nagyon népszerű a Jobbik és egy olyan iskolában tapasztalom mindezt, ahol egy kezemen meg tudnám számolni a cigány diákokat és az adott városban sincsenek sokan és azok sem túl veszélyesek

képzeljétek el, hogy akkor mi lehet az olyan helyeken, ahol van is cigánybűnözés

amúgy meg a Jobbik a béka segge alatt lenne, de a cigányok még a végén hatalomra juttatják őket

nem mondom egy szóval sem, hogy nem örülnék neki...

2013. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Jobbikosként mondom, hogy összetehetjük a két kezünket, ha 15% fölé megyünk bármikor is.
2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Kizárt dolog,ha véget ér a válság akkor a Parlamentbe se fog bejutni,már az is nagy eredmény lenne ha két ciklust megélne egy radikális párt,a MIÉP-nek se sikerült.

Igaz most Vonáék nyugatos liberális irányba mozdultak el,már nem gárdisták menetelnek a kampányfilmjeikben hanem kutyák és kisgyermekek.Kezdenek a régi szdsz-re hasonlítani.

2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Kizárt, hogy megnyeri. Legalábbis remélem.
2013. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

"Kizárt dolog,ha véget ér a válság..."


Ezzel az a probléma, hogy a válság nem fog véget érni, csak évről évre egyre rosszabb lesz, akárki is kerül hatalomra.

És ez az egész fejlett világra vonatkozik.


Nem kétséges, hogy pár évtizeden belül manapság szélsőségesnek mondott politikai formációk fognak hatalomra kerülni. Egyre nagyobb az etnikai probléma a fehérek lakta országokban és a dolgozó réteg egyre szegényebb, miközben pár száz embernek ezer milliárd dollárok összepontosulnak a kezében, amik offshore bankokban pihennek szépen, miközben egyre többen süllyednek le az egyre nehezebbé váló munkakörülmények ellenére.


Csak abban lehet reménykedni, hogy a hatalomra kerülő szélsőségesek humánusan fogják megoldani az Európába bevándorló kisebbségek kérdését és nem fog tömegmészárlásba fulladni az egész dolog.

2013. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Mindannyiunk érdekében nagyon remélem, hogy nem nyernek soha-soha.
2013. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

"legtöbb fiatal körébe nagyon népszerű ez a párt"

SAJNOS!

Úgy látszik, a nyugdíjas, meg a cigány után manapság már a fiatal a legbefolyásolhatóbb választóközönség.

2013. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!