Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg komolyan...

A Fidesz tényleg komolyan gondolja hogy akad annyi középosztálybeli, akikkel megnyerheti a választásokat?

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve, hogy sokaknak akiknek az egykulcs hozott volna valamit, a fogyasztás visszaesés sokkal többet elvitt.
2012. febr. 13. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a fidesz nem gondol, a fidesz hülyít
2012. febr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nem dávid ***** válasza:
42%
A Fidesz a nyugdíjas szavazó bázisra épít...
2012. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

"A Fidesz a nyugdíjas szavazó bázisra épít..."


Akkor nem vette volna el a 13. havit, és nem darálta volna be az alkotmány bíróságot, mikor volt az a magánnyugdíjpénztáras balhé...

Egyértelmű hogy a határon túli magyarságra épít. Mivel náluk csak 1-2 magyar adó van, ezért egész szépen tudja őket manipulálni. Ahogy elnéztem pár jutubos kommentet, nagy részük a fideszre fog szavazni.

2012. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Erdélyiként hozzászólnék a 3-as kommentjéhez: nem kértem a magyar állapolgárságot, pedig nagyszüleim mind magyar világban születtek. Hogy miért nem? Mert nem ott élek, kb semmi közöm a magyar belpolitikához. Na meg nem akarok egy báb lenni. Akivel lehet dicsekedni, hogy ennek is megadtuk a lehetőséget hogy magyar legyen. Köszönöm, ebből nem kérek. Magyar vagyok itt is :)

Azt viszont teljesen aberránsnak tartom, hogy nem MO-i lakhelyűek is beleszólhassanak a választásokba!

Az idősebb rokonok nem értik a hozzáállásomat, de a fiatalok körében sok embert ismerek, aki ugyanígy gondolkodik, mint én.

Nagyon remélem, hogy nem a szórványmagyarság lesz a mérleg nyelve 2014-ben nálatok! Ha igen, az nagyon szomorú... de én nem fogok ebben részt venni.

2012. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

7.26

A 13. nyugdíjat még Bajnaiék vették el 2009 júliusában.

A Fidesz csak rá egy évre került hatalomra, bocs.

Nem a levegőbe beszélek, itt a link:

[link]


Ha a HVG nem jó, linkelek még hozzá rakás másikat. Tényleg bocsi, ha ez most megrendítette a Bajnaiba vetett hitedet! :)

2012. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!