Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gratulálok EU. Mit veszel el...

Gratulálok EU. Mit veszel el még tőlünk?

Figyelt kérdés

Most éppen a magyar méhészeket akarja tönkretenni az EU


http://www.youtube.com/watch?v=5FWMF0yr_-I


2014. jan. 22. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig ahhoz gratulálok, hogy nem fogjátok fel: EU nélkül még itt sem tartanánk, ahol vagyunk. Kb. ukrán szinten lennénk.
2014. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem biztos, hogy meghozzák a döntést.

Reménykedjünk, hogy meggondolják magukat.


Magyarország valóban nagy méztermelő, kár lenne ezt is tönkretenni.


Kíváncsi vagyok, hogy a pártok, hogyan állnak ki majd az országért.

Nem csak 1-2 vagy 2 párt hanem mindegyik, hisz ez nem Fideszes, vagy Jobbikos pártpolitikai ügy, hanem magyar ügy, az ország érdeke.

2014. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Az EU nem jótékonysági intézmény, Mi jobban kellünk neki mint felvevőpiac, mint Ő nekünk, hogy tönkretegye azt ami konkurenciát okoz nekik.

-cukorgyárak bezárása, stb.-

Már rég nem itt tartanánk, ha EZEK az EU-s nagyhatalmak nem tették volna tönkre az országunk, a történelem során...

2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Győri keksz, cukorgyár, méz, malév mi kell még?

http://www.youtube.com/watch?v=FfDxGYZR6T4

2014. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Látom az önszopkodóknak nem elég napi egy kérdés a témában, mert a korábban kiírt kérdésnél megmondtuk, hogy az akác egy invazív faj, ami kiszorítja a hazai faféléket, na meg azt, hogy a méhészek boldogan meglennének nélküle is.


De ilyen apró részletek ne zavarjanak, mocskoseuzzatok csak szépen.


Itt minden normálisan ki lett tárgyalva: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__530..

2014. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Eu pénz nélkül éhen halnánk. Igen, mindannyian. Ráadásul aki itt gyárbezárásokat említett: kicsit összefogás tesó, és eu változtat döntésén. De azért nem olyanokban ami ökörség.

Érdemes eu tagnak lenni. Pont. Aki nem látja át, az meg kántálja csak, hogy ő bizony nem lesz gyarmat...

2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ConnectCare ***** válasza:

Én alapból nagy EU-párti vagyok, de a közös agrárpolitikánkkal 100%-ig én sem vagyok kibékülve. Ezen a területen én is úgy gondolom, hogy az EU kicsit túlzottan beleszól a dolgokba.


De mondjuk ettől még nem az egész EU lesz baromság.


Az meg, hogy elvette pl. a Malévet - nem elvette, hanem mi nem tudtuk csak adómilliárdokat elköltve fenntartani azt. Az EU, nagyobb részben a piac tisztességességének védelme, kisebb részben pedig a mi pénztárcánk védelme érdekében nem engedi az ilyen támogatásokat. Előbb-utóbb egyébként ez történhet majd a MÁV-val is.

2014. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

21:58 Tehát a logikád alapján csődbe megy még a Máv is de azért az EU jó rendszer. Igen rengeteg pénzt elbukunk rajta és amit kiköhögnek annak sokszorosát kell visszafizetni különböző kiesések fejlesztések tagdíj stb. leépítés miatt de azért tök jó. Biztos a Görögök, Olaszok, meg Spanyolok akik csatlakozás előtt annyira nem álltak rosszul örülnek neki nem?

http://www.youtube.com/watch?v=48VdUJp2wQw

2014. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom... Nekem akkor se tetszik az EU. Tul sok mindenbe beleszol, korlatoz es tonkretesz minden hasznos dolgot. Lassan mar magyar gazdasag se lesz, a boltok is tele kulfoldi silany arukkal. Az EU nem joleti intezmeny ami csak puszira osztogat rengeteg penzt + eleg kemeny szankcioi vannak.
2014. jan. 22. 22:27
 10/16 anonim ***** válasza:

A boltok azért vannak tele külföldi "silány" áruval, mert erre van vásárlói igény. 10Ft árkülönbségnél már leszarja a vevő, hogy magyar vagy kanadai a lencse, az olcsóbbat veszi.


És nem az áru külföldisége határozza meg a minőséget, hanem az ára. Olcsó húsnak híg a leve, tudod.


A lengyel, cseh, stb. boltok meg magyar termékekkel vannak tele, amit az ottaniak silányoznak le, miközben a saját gazdaságukat siratják. Így megy ez 2014-ben, nem a középkorban élünk, hogy körbebástyázzuk a birodalmunkat és morcosan nézzünk minden idegenre.

2014. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!