Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a Kitörés-túráról?

Figyelt kérdés
Kik állhatnak vajon az ügy mögött, és kiknek az érdeke lehet ennek a programnak a lebonyolítása?

#túra #kitörtés
2014. jan. 16. 20:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 10

Aha...és ezt te mégis honna szűrted le?mert ezt a túrát a Börzsöny Akciócsoport szervezi.


[link]

2014. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%

Libbantaknak, kommunistáknak és egyéb hivatásos rettegőknek: Ez a túra arról szól, hogy az év egyéb részeiben csak alattomosan sunnyogó, a fajgyűlöletüket csak szűk neonáci köreikben gyakorló fasiszták, ilyenkor összegyűlnek, hogy a Kitörés teljesítménytúra segítségével, létrehozhassák a 4. Nagynémet Neonáci Birodalmat. Ilyenkor a túra alkalmával neonáci tudósokat is hívnak Németországból, csakis olyanokat akiknek a nagyapjuk már a Waffen-SS-ben is szolgált és az eredeti 1945-ös Budapesti Kitörésben is részt vett hogy kitalálhassák, hogyan lehetne Adolf Hitlert klónozás segítségével újjáteremteni és az 4. eljövendő Nagynémet Neonáci Birodalom első emberévé tenni ismét! Ilyenkor a német neonácik a tudósokkal együtt elhozzák a gyerekeiket is, akik természetesen mind, a Németországban manapság már csak illegalitásban, földalatti mozgalomként működő Neo-Deutsche Jungvolk és a Neo-Hitlerjugend tagjai, zsidóölésre és más tömeggyilkosságokra már készen kiképezve természetesen! A túra alkalmával, a különböző ellenőrző pontokon, rituálisan elgázosítanak vagy lepuffantanak, Izraelből vagy Magyarországi romatelepekről titokban elrabolt személyeket, akiknek a testrészeiből a túra után természetesen szappan vagy lámpaernyő készül, majd azokat titkos neonáci köreikben adják-veszik jó pénzért, ezzel is támogatva neonáci államalapító törekvéseiket! :F (:


Mindenki másnak: A Magyar-Német Történelmi eseményekre szívesen visszaemlékező sportolók, kirándulók ilyenkor összejönnek egy túra alkalmával, hogy részt vegyenek egy egyedülálló családias, közösségi eseményen, emlékezve a 1945-ös Budapesti Kitörés Német-Magyar Hőseire! Fiatalok, idősebbek, kicsik és nagyok, fiúk-lányok, férfiak és nők, édesapák, édesanyák, nagyszülők, gyerekek, unokák! Ahogy Zrínyi kitört Szigetvárról annó, ugyanígy tettek nagyapáink is 1945-ben! Szerintem egy fantasztikus sportesemény az egész ahol mindenki megmutathatja mire képes. Narkós-libbant drogosok gondolom nem tudnák, még a 25 km-es túrát se teljesíteni ezért irigységből nekiálltak hisztizni mert a narkó mellet az még megy nekik! Nekem olyan, "haverok, buli, fanta(sztikus)" jellegű sporteseménynek tűnik ahol új emberi, kapcsolatok, barátságok, szerelmek szövődhetnek! 2017-ben valószínűleg megyek én is, mert hogy ha sikerül teljesítenem a 60 km-es távot, akkor talán én is büszkén viselhetem majd a Kitörés 60-as felvarrót! Ennyi!

2016. dec. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok náci meg semmi hasonló csak szeretem a kihívásokat és szeretek túrázni. Én pár éve teljesítettem és semmi nem volt.

Nem tagadom volt ott pár ember akik német meg orosz katonának öltöttek de a nagytöbbség sima túrázó

2021. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Whitewolf19 ***** válasza:

Voltam tavaly is, idén is megyek.. :)

Puhány liberálisok rettegjenek csak kanapéból, akkor is felveszem az egyenruhát..


Dicsőség a hősöknek!

jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!