Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az (ál) ballib megmondóemberek...

Az (ál) ballib megmondóembereket mi motiválja a kereszteshadjáratuk során?

Figyelt kérdés

Nagyon unom, hogy amikor feljövök ide, és megnézem a kérdéseket, akkor látom, hogy egyes törzsfelhasználók elárasztják az oldalt a provokatív kérdéseikkel és a kérdések megválaszolásakor


- hol burkoltan/finoman, hol nyíltan/rámenősen kampányolnak az álbaloldali tömörülés mellett


- kiforgatják

* az illető kérdését

* a velük vitába keveredő emberek érveit

* a jobboldali pártok dolgait


- csak és csak támadják a Jobbikot / Fideszt, és soha nem tesznek említést pozitív ötleteikről, tevékenységeikről vagy programpontjaikról


- hazugságokat húznak a Jobboldal példaképeire


- veszettül védik a bűnöző cigányokat és nemlétező jelenségnek tüntetik fel a cigánybűnözést


- átugorják a nekik címzett kérdéseket


Neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra...


2014. jan. 15. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Az unalom, provokálás.
2014. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Sima trollkodás. Elég csak megnézni mennyire erőlködnek.
2014. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 tetro ***** válasza:
52%

" hogy egyes törzsfelhasználók elárasztják az oldalt a provokatív kérdéseikkel és a kérdések megválaszolásakor "

például te magad?

2014. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 tetro ***** válasza:
63%

"* az illető kérdését

* a velük vitába keveredő emberek érveit "


igazából csak azt lehet kiforgatni, ami talán van logikai következetlenségekkel. egy értelmes érvelésen nem olyan könnyű fogást találni. tudod, vannak itt is olyanok akiknek ez nem megy sohasem, és olyankor inkább elkezdenek személyeskedni.

pl ballib megmondóemberes személyeskedő (ál)kérdéseket írnak ki.

2014. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%

Erre a legnagyszerűbb választ megkaphatja valaki, ha egy pillantást vesz az előtte szóló tetro nevezű egyénre. Ő egy tipikus ilyen, akiről te beszélsz, és csak az érvelést erősíti.

Nem tudom, ki hogy van vele, de én tetro-tól még egyetlen büdös kommentet nem láttam, ami a kérdésre válaszolt volna, csupán a fesztiválkeltést, és a provokálást, ha valaki a baloldalt kritizálni meri. Nem tudom ki bújik meg a név mögött, de van 1-2 tippem.....

2014. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 tetro ***** válasza:
71%

23.10

ha valóban figyeltél volna, akkor már észrevetted volna, hogy nem igazán szoktam a baloldalt védeni. csak nem kedvelem, mikor valaki gyűlölködik, cigányozik, zsidózik, melegezik mindezt (ál)érvekkel megtámogatva. ez nem politikai oldaltól függ...

de nagyon érdekelne, hogy ki vagyok szerinted. olyan sok minden voltam már itt. szerinted ki lehetek? :)

2014. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

"mikor valaki gyűlölködik, cigányozik, zsidózik, melegezik mindezt"


Már csak az a kérdés, hogy valaki a magyarokat fikázza az ellen is fellépsz-e?

2014. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Mi meg téged nem kedvelünk, most akkor mi van? De nagyon érdekelne, hogy ebben a kérdésben milyen gyűlöletkeltést, b*zizást meg hasonló, általad gyakran emlegetett dolgokat láttál bele. Mert el kell ismerni, tényleg idő kell, hogy valakinek odáig korcsuljon a felfogása, hogy mindenbe bele lássa ezeket, szó se róla.
2014. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
Na igen tetro, az ellen fellépsz-e?.....
2014. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A felsorolásból kihagytam azt is, hogy ezek a megmondóemberek mások kérdésébe / hozzászólásába érdekes dolgokat látnak bele, pl. engem Tetro és társai


-karlengető

-genocídiumot akaró

-zsidózó

-cigányozó

-kommunizmust és észnéküli államosítást akaró embernek állítanak be, annak ellenére, hogy nem tanúsítottam sehol sem olyan viselkedést, amivel ők engem vádolnak.

2014. jan. 15. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!