Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az (ál) ballib megmondóemberek...

Az (ál) ballib megmondóembereket mi motiválja a kereszteshadjáratuk során?

Figyelt kérdés

Nagyon unom, hogy amikor feljövök ide, és megnézem a kérdéseket, akkor látom, hogy egyes törzsfelhasználók elárasztják az oldalt a provokatív kérdéseikkel és a kérdések megválaszolásakor


- hol burkoltan/finoman, hol nyíltan/rámenősen kampányolnak az álbaloldali tömörülés mellett


- kiforgatják

* az illető kérdését

* a velük vitába keveredő emberek érveit

* a jobboldali pártok dolgait


- csak és csak támadják a Jobbikot / Fideszt, és soha nem tesznek említést pozitív ötleteikről, tevékenységeikről vagy programpontjaikról


- hazugságokat húznak a Jobboldal példaképeire


- veszettül védik a bűnöző cigányokat és nemlétező jelenségnek tüntetik fel a cigánybűnözést


- átugorják a nekik címzett kérdéseket


Neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra...


2014. jan. 15. 22:59
1 2 3
 11/27 tetro ***** válasza:
67%

23.15

képzeld igen.

2014. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tetro ***** válasza:
67%

23.16

hol írtam, hogy ebben láttam ilyet?

2014. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 tetro ***** válasza:
67%

23.19

zsidózni és cigányozni szoktál.

a többivel soha nem vádoltalak, a legtöbb kifejezést még csak nem is olvastam soha sehol. genocídiumot akaró? ilyet tényleg mondott valaha bárki bárkire?

2014. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Egyszer felvetettem, hogy mit lehetne kezdeni a hazaárulókkal, hungarofóbokkal, és a kérdéskiírás után elkezdtek záporozni rám a fasiszta / kommunista jelzők.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__524..


A kritériumokhoz nem származást írtam, hanem cselekedeteket és mégis zsidók / cigányok genocídiumát vizionáltátok. Ti most szövegértési gondokkal küzdötök vagy provokáltok vagy komolyan gondoljátok a hülyeségeteket ?

2014. jan. 15. 23:23
 15/27 tetro ***** válasza:
63%

23.23

szeretném ha most ezt a kérdést mindenki elolvasná, aztán egy percig nézne magába, némán, csendben, aztán elképzelné az országot, amit a kérdező leír benne. ugye ti is Észak-Koreát látjátok magatok előtt?

2014. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%

Mi az, hogy zsidózni, meg cigányozni szerinted?

Ti olyanok vagytok, hogy ha valaki megemlíti a cigány vagy a zsidó szót, akkor rögtön ajvékoltok, hogy ez itten cigányozik meg zsidózik. Fel nem foghatom, hogy ez miért baj..... Ebből az jön le, hogy szerintetek a cigány és a zsidó szavak azok szitokszók, de nem, mert a gyakorikérdések is leengedi írni, pedig ez még a b*zit sem hagyja.

Vagy úgy gondoljátok, hogy a cigányokkal és a zsidókkal kapcsolatos problémákat, kérdéseket nem lehet megvitatni, mert azt tilos....?

2014. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 tetro ***** válasza:
63%

"zsidók / cigányok genocídiumát "

pontosan hol is vizionáltam ezt? melyik kommentben?

2014. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol sem teljes államosítást, így erőltetett a kommunizmus elképzelése.


Hol és mikor zsidóztam, cigányoztam ? Ne csak vádaskodj, hanem bizonyíts is.

2014. jan. 15. 23:28
 19/27 tetro ***** válasza:
63%

23.26

a zsidó szót használni nem szitokszó. a cigányt sem. a legutóbbi kutatásomban is elég sokszor szerepelt, senki sem háborodott fel rajta.

de ha te szitokszóként használod a zsidó szót a szövegkörnyezetben, akkor zsidózás. azt a gyakorin sem engedi.

amúgy milyen problémáid vannak neked így itt Magyarországon a zsidókkal?

2014. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tetro ***** válasza:
63%

23.28

közvetlenül azelőtt, mikor azt mondtam rád, hogy zsidozó és cigányozó vagy.

2014. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!