Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom rosszul vagy ez...

Csak én látom rosszul vagy ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Szóval azt vettem észre, hogy mivel nem sokára itt a választás, hirtelen minden olyan "virágzó lett" pozitív kampányok, pozitív üzenetű hirdetések, álláslehetőség mindenkinek stb... és hirtelen háttérbe szorult minden negatívum. Nem vagyok semmilyen párti, csak ezt jó lenne folytatni választások után is, bárki is kerül oda. Vagy én látom rosszul a helyzetet?
2014. jan. 15. 14:37
 1/7 Galamb András ***** válasza:
18%

A Fidesz 2010 ben kijelölt egy utat munkahelyteremtés és megtartása több kevesebb sikerrel sikerült is neki.

Az MSZP hibáit mind helyre kelet hozni lásd BKV. Erre ment el a 4 év. A külföldi országok is látnak fejlődést. Ha olyan rossz lenne az ország fejlődése akkor már itt államcsőd lenne nem választás.

2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első: ,mond már el, hogy mi sikerült a Fidesznek? Mert ebből a sikerből sem a lakosság többsége, sem a külföld nem lát semmit! Semmit nem hozott helyre, csak rontott.
2014. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A választások előtt fél évvel hirtelen mindig elkezdenek jól menni a dolgok.
2014. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az MSZP hibáit mind helyre kelet hozni lásd BKV. Erre ment el a 4 év."


Mik voltak az MSZP hibái, amiket helyre kellett hozni? Az MSZP nem vezetett be elég adót? Nem nevezett át elég utcát? Nem nyúlta le a MANYUP pénzeket? :)


Mik voltak azok, amiket helyre kellett hozni?

2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az hogy fel vettük a csőd hitelt elég komolya probléma! Idáig csak eljutottunk valahogy, méghozzá 8 éves együtt kormány felelőssége megkérdőjelezhetetlen, hiszin a régió szárnyalt mikor mi stagnáltunk!!!!
2014. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megjön a hitel az oroszoktól, akkor a választások után is folytatódni fog országunk virágzása.
2014. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Galamb András ***** válasza:
A nagy egészségügy átalakításnál kórházak szűntek meg a szikszói kórházra előszór költenek majd bezárják ennek mi volt az értelme, nőt a munkanélküliség, semmi beruházás nem volt. Eszel az építőiparok mentek tönkre. Vasúti szárnyvonalak megszüntetésével akik dolgozni akartak azok se tudtak mert a buszok nem értek be időbe. Évente kétszer emeltek rezsit. Egy országot hitelből nem lehet eltartani.
2014. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!