Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarok miért nem kaptak...

A Magyarok miért nem kaptak beiskolázási támogatást?

Figyelt kérdés
A szomszédos országokban minden Magyar állampolgársággal rendelkező család kapott. Nem sajnálom tőlük de ha itthon nem a legjobb a helyzet miért a szomszédot támogatjuk?
2014. jan. 14. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem adnák nekik egy fillért se. Támogassuk őket mi hogy aztán magyar suliba járhassanak amit az én adómból tartanak fent meg ott ingyen zabálhasson megint csak az én adómból, aztán elmenjen egyetemre ingyen megint csak az én adómból utána meg éljen vígan romániában élete végéig én meg nem kapok nyugdíjat mert az állam a románokra költötte. Szép dolog mondhatom.
2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves 8. válaszoló! Nem vagyok romániai magyar!


"Csak ne egy romániai magyar, aki nem ia él magyarban akarja kioktatni az itt élöket."


Büszke lehetsz magadra, hogy igazi magyar létedre, normálisan még írni sem tanultál meg! :)

2014. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10. válaszolónak írtam, nem a 8.-nak...
2014. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Libanoni vagy?
2014. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy, valahol megértelek titeket! Azt a támogatást inkább arra kellene költeni, hogy jobb nevelésben részesüljenek a Magyarországiak, mert, ahogy látom, bőven rájuk férne...
2014. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom a rátok költött pénzt, csak ne te akard megmondani, hogy külfõldre mehetek-e dolgozni.
2014. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én igen is sajnálom rá a pénzt. A magyar adófizetők pénzért költsékj magyarokra ne mindenféle alja putris románokra.
2014. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk amíg a magyar iskolákba wc papira meg fűtésre nem telik addig és sem gondolom, hogy más ország diákjait kell támogatni.
2014. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!