Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt le kell-e váltani?

A Fideszt le kell-e váltani?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 15:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A kormányzásból.
2014. jan. 13. 15:36
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem, pont jó így!
2014. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Le. De nem vagyok biztos benne, hogy az mszp-re, vagy a jobbikra. Én inkább reménykedek benne, hogy 18-ra jön egy új párt, aki lemossa ezeket a hazaárulókat.


De abban biztos vagyok, hogy a fidesz nem maradhat. Soha nem volt még ennyire rossz hangulat és gyűlölködés amióta ők vannak. Az egész kampányuk csak a gyűlölködésre épül.

Mno-n is amióta felreppent a hír, hogy mégis összeállnak a baloldalon, fél óránként találgatták, hogy ki lehet a miniszerelnök jelölt, hátha valamelyiket meglehet fogni valami kompromittáló eszközzel és lehet kezdeni mocskolni.


Na mindegy, ez nem ez a kérdés, tehát:


LE!

2014. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

"18-ra jön egy új párt, aki lemossa ezeket a hazaárulókat"

Álmodik a nyomor. Ezek karöltve az Mszp vel ugyanazt csinálják mint amerikában a demokraták meg a republikánusok.

Ugyan az a kettő és 4-8 évente váltják egymást. Akárki akar itt bekerülni aki nem klubtag esélytelen.

2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem. A választások után is élni kell az országnak. Csak egy esélyest mondj az "összefogásból" Egymást jobban gyűlölik, mint bennünket. Hogy osztanák szét a hatalmat? Széttépnék? Ki venne fel hiteleket? Ki lopna libákat? Ki legalizálná a kábítószert? Mert ehhez értenek. Vagy gondolod, addigra megváltoznának?
2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Kire?
2014. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
4-es: És akkor ennyivel meg is van oldva az egész? Álmodik a nyomor? Így soha se lesz jólét itt. Pont amiatt esélytelenek, mert az emberek nem szavaznak e 2-3 párton kívül másra, pedig már ideje lenne. Nem kellene már figyelni a médiára se, mert MÁR MIND1. Bebizonyította mindkét fél, hogy alkalmatlan. Egy ép eszű ember ezek után már nem foglalkozna azzal, mit mondanak a TV-ben az új pártról, hanem zsigerből arra x-el. Változást akarunk, nem pedig replay gombot.
2014. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

7 egyetértek én csak a népről beszéltem hogy úgy gondolkodik hogy ez nem jó akkor a másik 0-1-0-1-0-1-0-1

republik-demokrata-mszp-fidesz-republik-demokrata-mszp-fidesz ...

2014. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Le, de nem az Mszp-re
2014. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell! Én, mint milliárdos, nagyon jól járok a rezsicsökkentéssel, az egykulcsos adóval, az adókedvezményekkel, és szerencsére a legfőbb ellenfeleimet, a marxistákat is folyton sározzák. Jól csinálják a munkájukat - a pénzemért el is várom. Ti, pórnép le vagytok s.....! Én örülök, hogy 4,6 millió létminimum alatt élő kárából jól élek.


Köszi Fidesz! Hajrá magyarok!


- egy magyar milliárdos

2014. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!