Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy hogy ciki...

Miért érzem úgy hogy ciki mszp-snek lenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert az is. :)
2014. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy beteg ember vagy, aki mást se csinál, csak azon gondolkozik egész nap, hogy az általa gyűlölt embereket mennyire gyűlöli és erről kérdéseket ír ki egy ötödrangú websitera.
2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ milyen környezetben vagy.


Jobbos környezetben ciki MSZP-snek lenni, balos környezetben meg ciki jobboldalinak, nemzetinek lenni.


Megosztottság van.

2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

az elmúlt 20 év lejáratott párjait, embereit, képviselőit szeretni igencsak vicces és ciki, úgy általában

az elit lejáratta magát...

régi, sötét arcok

kb. ugyanaz az 50 ember uralja az elmúlt húsz évet

2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert az.
2014. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert az egész Mszp egy cirkusz tele tehetségtelen bohócokkal.
2014. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz sem jobb semmivel, mint az MSZP.
2014. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelenleg nincs olyan párt ahová büszkén tudnám hirdetni odatartozásomat. Lehet, hogy hülyeség, nem vagyok szakértő én is a TV-ből és az újságokból kapok tájékoztatást ami szerintem elég kétséges, hogy igazak-e, de amit látok az az, hogy az országot az MSZP kiárusította, felvett kölcsönöket a semmire, hogy aztán majd valamelyik következő párt(jelen esetben a Fidesz, de ugyan így lehetne a Jobbik is), majd visszafizesse és akkor majd jót röhög a markába, hogy a másiknak megint nem sikerült semmit tennie, mert milliárdokat kell visszafizetnie ugyancsak az adófizetők pénzéből. És akkor a sok ember csak azt látja, hogy megint rossz, de miért lenne jobb? Szerintem már nem fognak ezek megállni(sajnos nem tudom megnevezni őket) amíg van Magyarország a térképen.
2014. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert legalább 10-12 éve ezt verik az emberek fejébe. A sok ostoba pedig el is hiszi. Eszébe sem jut azon gondolkodni, hogy a többi párt jobb-e?
2014. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
az, ciki mszp-snek lenni, mert ez az utódkommunista terrorista párt tönkretette az országot!
2014. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!